Slovenské celebrity v problémoch: TOP 3 herecké kauzy minulého roku

05.01.2018Herci a herečkyRok 2017 priniesol v slovenskom šoubiznise aj mnoho trapasov, škandálov a problémov. Vyberáme pre vás tri kauzy, ktoré svojím rozsahom pritiahli najviac pozornosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hanba na festivale v Cannes

Na prestížnom Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes sa slovenský režisér György Kristóf postaral o negatívnu reklamu pre celé Slovensko. Po premietaní snímky Out sa sa tvorcovia tešili z historickej premiéry slovenského filmu až tak, že skončili v policajnej cele. V celom prípade zohrával významnú úlohu aj alkohol. "Po výbornej premiére som zistil, že zo mňa konečne opadlo to napätie a môžem slobodne tancovať. Ochranke sa to však príliš nepozdávalo," povedal. Režiséra sa kvôli neprimeranému správaniu snažili okamžite vyviesť, zvukár Ján Richter a producent Marek Urban ho však začali brániť. Nepríjemné nedorozumenie vyvrcholilo potýčkou s mužmi zákona a zlomenou rukou Richtera, ktorého museli v ten istý večer dokonca operovať.

Opitá Vajdová

Známa herečka Petra Vajdová (32) si poriadne zavarila. Udalosť sa stala tesne pred štartom tanečnej šou Let's Dance, v ktorej napriek tomu pokračovala. Opitá si sadla za volant a hliadka jej namerala 2,4 promile alkoholu v krvi. „Dopustila som sa veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami," ľutovala Vajdová svoje nezodpovedné konanie.


Rok 2017 zasiahli aj smutné správy: Títo herci opustili česko-slovenskú scénu


Trápenie Hany Gregorovej

Najmedializovanejší vzťah roku. Najskôr prežívala Hana Gregorová (65) obrovskú lásku s o 21 rokov mladším partnerom Ondřejom Koptíkom. Po rozchode zverejnil pikantné detaily z ich intímneho života, ukázal ich sms-konverzáciu, opisoval herečkinu masturbáciu. Po neustálych útokoch, ktoré boli ostro sledované v Čechách aj na Slovensku, Gregorová skolabovala a musela byť prevezená do nemocnice. Ohrdnutý milenec neskôr začal randiť s pornoherečkou, ktorá sa taktiež obúvala do vdovy po Radkovi Brzobohatom.

Zdroj: telkáč 

Foto: Koláž Telkáč, Ján Zemiar, markiza.sk, filmcenter.cz

Tagy: Hana Gregorová György Kristóf Petra Vajdová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov