Marián Slovák to manželke povedal otvorene: Načo by to bolo, preboha!

Eva Matejková a Marán Slovák
07.01.2018Herci a herečkySlovenský herec Marián Slovák si so svojou manželkou Evou napriek štyridsiatim piatim rokom spoločného života stále rád vychutná romantické chvíľky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Tým, že mám svoju ženu a som s ňou, som stále strašne romantický. To by sa ani inak nedalo,“ zasmial sa v rozhovore. Nedávno dokonca s milovanou manželkou absolvovali spomienkový výlet do Trenčianskych Teplíc. „Pred štyridsiatimi piatimi rokmi sme tam totiž boli na svadobnej ceste, tak som si povedal, že ju poteším a našiel som na internete taký hotel... Nebolo to v tých Tepliciach nakoniec až také dobré, ako som si myslel. Boli tam síce krásne domy, veľmi pekne opravené, no vedľa nich ste videli zas úplne zničené fantastické domy ešte z čias Rakúsko-Uhorska. Až som si chvíľami hovoril, ako sa tam môžu hrať na nejaké kúpeľné mesto... Ale tá voda bola fantastická,“ poznamenal známy Bratislavčan, ktorý svojej manželke na spomínanom výlete daroval dokonca vytúžený prsteň.

„Evička jedného dňa za mnou prišla, že bola v jednom obchode a že tam videla taký pekný prsteň. Tak som ju hneď odbil, že dúfam, že si ho nekúpila, že predsa vie, že také veci nemám rád... Ale prezradila mi, kde to bolo a ja som tam hneď na druhý deň potajomky šiel a okamžite som jej ho kúpil. Ešte si ju tam aj pamätali, musel som sa tváriť, že o nič nejde,“ priblížil Slovák. „No a potom som jej ho v tých Trenčianskych Tepliciach v jednej kaviarni dal,“ dodal herec.

FOTO Veľké prekvapenie počas lyžovačky: Paris Hilton sa bude vydávať!

Nad populárnym aktom, akým je obnova manželského sľubu, však známy umelec napriek svojej romantickej povahe a neutíchajúcim sympatiám k svojej manželke nikdy nerozmýšľal. „Načo by to bolo, preboha. My sme toľko rokov spolu, že si už len hovoríme, že sme radi, že žijeme. To, čo sa mi stalo pred piatimi rokmi, bola celkom vážna udalosť (mozgová príhoda, pozn. red.), takže sme dnes obaja radi, že si môžeme každý deň popriať dobré ráno a povedať si, že je všetko v poriadku. To nám k šťastiu absolútne stačí,“ dodal.

Zdroj: SITA 

Foto: Ján Zemiar

Tagy: Marián Slovák Eva Matejková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov