Láska v hlavnej úlohe: Tieto herecké páry sú spolu už celú večnosť!

koláž hereckí manželia
23.01.2018Herci a herečkyNa vzťahy celebrít vplýva mnoho negatívnych faktorov, kvôli ktorým sa len máloktoré podarí udržať viac rokov. Niektoré herecké manželské páry sú však spolu už priam celú večnosť a stále im to spolu pristane. Veď sa len na nich pozrite!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Eva Matejková a Marián Slovák

Dlhou spoločnou púťou sa môžu pýšiť obľúbení slovenskí herci Eva Matejková a Marián Slovák. Spolu sú už od prijímacích skúšok na Vysokú školu múzických umení. Ich manželstvo prešlo aj ťažkou skúškou, keď Marián Slovák pred pár rokmi utrpel mozgovú príhodu. Tú však prekonal aj vďaka starostlivej manželke. Prežili už viac ako štyridsať spoločných rokov.


Mohlo by vás zaujímať: Humoristka Vacvalová oslávi 60: Kedysi bavila Slovensko, dnes kope v záhrade!


Libuše Šafránková a Josef Abrhám

Naše filmové princezné to mali vo väčšine prípadov v súkromí na míle ďaleko od rozprávkového života. Výnimku však nájdete v českej Popoluške. Libuše Šafránková našla svojho reálneho princa v Josefovi Abrhámovi. V harmonickom vzťahu žijú už desiatky rokov. Ich láska sa však začala škandálom. Krásna a mladá Libuše prebrala partnera speváčke Nadi Urbánkovej, ktorá jej to ani po rokoch nevedela odpustiť. Očividne si tieto dve herecké hviezdy boli súdené, keďže sú ešte stále spolu.

Magda Vášáryová a Milan Lasica

K stabilným párom nepochybne patrí aj herec a humorista Milan Lasica a jeho kolegyňa Magda Vášáryová. Spoznali sa v čase, keď mal Lasica 20 rokov a Vášáryová len 11. Jej sestra Emília totiž bola Lasicovou spolužiačkou. Keď sa stretli o niekoľko rokov, preskočila iskra. V tom čase už mali obaja za sebou nepodarené manželské zväzky. Ich vzťah už má takmer štyridsať rokov.


Mohlo by vás zaujímať: Režisér Renč má vždy niečo v zálohe: Rád strieda projekty a trémy sa nezbavil doteraz!


Ľudmila a Alfréd Swanovci

Aj ďalšie herecké manželstvo trvá už viac ako štyridsať rokov. Ľudmila a Alfréd Swanovci sa spoznali na vysokej škole a sú spolu dodnes. Farár zo seriálu Búrlivé víno si seriálovú klebetnicu Agnešu Fazuľovú prvýkrát všimol na schodoch v Slovenskom národnom divadle, keď si ako prváci prišli po výplatu za komparz. Jej sa zase pozdával jeho poriadok a pravidelný životný rytmus.


Mohlo by vás zaujímať: Režisér Zdeněk Troška pred premiérou novej rozprávky: Všetky filmy si dôsledne pripravujem


Eva a Štefan Kvietikovci

Legenda slovenskej kinematografie Štefan Kvietik si tiež našiel partnerku v hereckých radoch. S manželkou Evou prežil už viac než šesťdesiat rokov. Tá sa práve kvôli manželovi vzdala svojej hereckej kariéry a venovala sa rodine, zatiaľ čo sa náš legendárny herec realizoval v divadle, filme a ako pedagóg na VŠMU. Jednoducho sa našli.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: SITA, ceskatelevize.cz, TV Markíza

Tagy: Milan Lasica Libuše Šafránková Josef Abrhám Emília Vášáryová Marián Slovák Eva Matejková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov