Autogram už nečakajte! Perníkový tatko sa po rokoch zaťal, fanúšikovia ale nemusia zúfať

Bryan Cranston
03.02.2018Herci a herečkyAmerický herec Bryan Cranston, známy najmä zo seriálu Perníkový tatko (2008 - 2013), rozšíril rady celebrít, ktoré odmietajú svojim fanúšikom rozdávať autogramy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Po osemnástich rokoch podpisovania všetkého možného oznamujem, že končím," vyhlásil v piatok. "Ďakujem za pochopenie. Vidíme sa na ulici - spravíme si selfie!" dodal vzápätí.

Britská BBC v tejto súvislosti spomína viacero celebrít, ktoré podobné rozhodnutie podstúpili už dávnejšie. Nie všetky preferujú selfie, ktoré je väčšinou časovo náročnejšie ako autogram. Napríklad herečka Emma Watson nemá rada práve "selfíčka", ale podpisuje sa ochotne. Spoločné selfie podľa vlastných slov neodmietne iba deťom.

Ďalšou hviezdou, o ktorej je známe, že nerada rozdáva autogramy, je Ringo Starr. Fanúšikom dokonca už pred desiatimi rokmi oznámil, nech mu neposielajú e-maily, pretože ich všetky rovno maže. "S láskou a v mieri vás upozorňujem, že mám na práci veľmi veľa vecí," odkázal svojim priaznivcom.

Svojsky vyriešil dilemu, či rozdávať alebo nerozdávať autogramy, americký komik Steve Martin. Priaznivcom, ktorí ho požiadajú o autogram, rozdáva predtlačené vizitky so svojím podpisom a nasledovným textom: "Týmto potvrdzujem, že ste ma osobne stretli, a zdal som sa vám byť úprimný, milý, inteligentný a zábavný."

Herec Bill Murray naopak autogramy rozdáva veľmi rád. Podľa svedectiev viacerých fanúšikov však vôbec nie je isté, či sa podpíše svojím menom a nie napríklad ako Miley Cyrus.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Photo by Joel Ryan/Invision/AP

Tagy: Breaking Bad Bryan Cranston

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov