Energická Milagros zase strhla pozornosť: FOTO Kde nechala svoju nádhernú hrivu?

Natalia Oreiro
11.03.2018Herci a herečkyKrásna uruguajská herečka a speváčka sa zbavila nádhernej hrivy. Pozrite sa, ako jej to teraz pristane.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nataliu Oreiro sme si zamilovali predovšetkým vďaka úlohe Milagros v telenovele Divoký anjel a neskôr aj ako Ženu na úteku  účinkovala aj v Ranách z lásky. Všade sa prezentovala ako energická kráska s mega hrivou na hlave. 

Dnes je to však už minulosťou. Kvôli novej úlohe vo filme Re Loca sa musela svojich dlhých vlasov vzdať. Krátky účes jej nesmierne pristane, vyzerá mladšie, sexi a hravo. Štyridsiatku, ktorú oslávila minulý rok, by jej určite nikto netipoval.

 

Natalia Oreiro začínala v argentínskych telenovelách Bohatí a slávni a Divoký anjel, ktorá ju preslávila na celom svete. Zahrala si tiež v romantickom filme Argentínka v New Yorku, telenovele Žena na úteku a komédii Cleopatra. V roku 1998 vydala svoj prvý hudobný album s názvom Natalia Oreiro, na ktorom sa nachádzal aj singel Cambio Dolor - titulná pieseň z Divokého anjela. Ďalšie albumy: Tu Veneno, Turmalina.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: SITA/AP Photo/Francisco Seco, Instagram natalia_oreiro_world, Video: Youtube

Tagy: Natalia Oreiro

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov