Ako deti hviezdili v známych seriáloch: Dnes by ste ich už nespoznali

koláž - deti zo seriálov
14.03.2018Herci a herečkyDetské hviezdy majú často smolu, že ich diváci majú navždy v pamäti vďaka jednej známej postave. Niektorí z nich pritom vymenili herectvo za rodičovstvo či iné zamestnanie. Pozrite sa, ako vyrástli deti z obľúbených seriálov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Beverley Mitchell

Nie je žiadna hanba, ak si stále predstavujete Beverley Mitchell ako naivnú Lucy Camdenovú a nie ako vydatú ženu a matku dvoch detí. V prípade hviezdičky zo seriálu V siedmom nebi je stále ťažké veriť, že je už sama rodičom. Dokonca v roku 2015 pre magazín People povedala, že sa sama necíti byť dosť stará na to, aby bola matkou. Vychovávanie dcéry Kenzie a syna Huttona však považuje za jeden zo svojich najväčších úspechov.


Mohlo by vás zaujímať: FOTO Doktorka Quinnová na titulke Playboya: A to má pred sedemdesiatkou!

Lacey Chabert

Aj ďalšia bývala detská herecká hviezda je dnes už matkou. Lacey Chabert, ktorá zaujala vďaka seriálu z roku 1994 Správna päťka, porodila dievčatko menom Julia Mimi Bella. Od seriálu si herečka zahrala mnoho postáv a zmenila sa aj vzhľadovo. Od dobrodružného dievčatka má dnes už dosť ďaleko.


Mohlo by vás zaujímať: Energická Milagros zase strhla pozornosť: FOTO Kde nechala svoju nádhernú hrivu?

Angus T. Jones

Aj sitcom Dva a pol chlapa vyniesol na svetlo sveta detskú hviezdu. Seriálového Jakea po boku Charlieho Sheena a Jonyho Cryera stvárnil Angus T. Jones, ktorý priam vyrástol pred kamerami. V priebehu desiatich rokov sa z malého chlapca stal dospelý muž. Seriál síce pokračoval ďalej, no Angus sa vytratil z obrazu aj Hollywoodu.

Christine Lakin

Áno, aj drzá Al Lambertová zo seriálu Krok za krokom je už o pár rokov staršia, ako si ju pamätáte. Herečka Christine Lakin sa objavila vo viacerých seriáloch a filmoch. Pôsobí však aj v divadle a dabingu. V roku 2014 sa vydala za kolegu Brandona Breaulta. Dokonca sa už aj sama stala mamou, má dcérku Georgiu James.


Mohlo by vás zaujímať: Keď postavám nestačí jeden svet: Takto si behajú zo seriálu do seriálu!

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: Koláž Telkáč, The CW, Instagram beverleymitchell, TV Fox, Instagram thereallacey, CBS, ABC, Instagram yolakin, NBC, Instagram jeremyjacksonfitness, Facebook angustjones

Tagy: Christine Lakin Beverley Mitchell Lacey Chabert Angus T. Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov