Alicia Vikander ukrýva zvláštny talent: Neuveríte, v čom hviezdi medzi priateľmi!

22.03.2018Herci a herečkyAlicia Vikander momentálne hviezdi v snímke Tomb Raider. Zahrala si v mnohých filmoch a za vedľajšiu úlohu vo filme Dánske dievča získala Oscara. Napriek tomu herectvo nie je jej jediným talentom. Budete prekvapení, ako ju prezývajú jej priatelia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vyzerá to tak, že Alicia Vikander skrýva mnoho ďalších talentov okrem toho hereckého. V rozhovore pre BuzzFeed povedala, že priatelia ju volajú Pani Google. 

Pani Google

"Priatelia ma volajú pani Google. Som naozaj dobrá v "googlení" odpovedí na čokoľvek a som naozaj dobrá v plánovaní výletov a ciest," povedala herečka. Neskôr zopakovala, že keby sa nestala herečkou, zrejme by ju čakala iná kariéra. "Vrátila by som sa k tomu, že som pani Google a pravdepodobne by som mala vlastnú cestovnú kanceláriu."

Pani Google nie je nič, čo by si vymyslela, je to jej druhá identita. Herečka tiež povedala, že sa vie na internete veľmi rýchlo a dobre zorientovať a aplikovať zistenia ako najlepšie možnosti do reálneho života. Alicia Vikander vo svojom najnovšom filme prebrala štafetu po Angeline Jolie a zahrala si hlavnú úlohu v remaku Tomb Raider. Je vydatá za Michaela Fassbendera, s ktorým si v roku 2016 zahrala vo filme The lights between oceans.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Evan Agostini, Graham Bartholomew/Warner Bros. Pictures

Tagy: Tomb Raider Alicia Vikander

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov