Strhaná a závislá Heather Locklear napadla priateľa i policajta: Vinu popiera

15.04.2018Herci a herečkyAmerická herečka Heather Locklear odmietla vinu v prípade obvinení z ublíženia na zdraví policajtovi. Toho sa dopustila koncom februára, keď policajti prišli do jej domu po tom, ako údajne napadla svojho priateľa Chrisa Heissera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Právni zástupcovia 56-ročnej rodáčky z Los Angeles, Blair Berk a William Haney, vo štvrtok na súde popreli vinu svojej klientky vo všetkých piatich bodoch obžaloby, pričom štyri súvisia s ublížením na zdraví a piate obvinenie sa týka vzdorovania zatknutiu a bránenia policajtovi vo výkone, informuje magazín People. Podľa prokurátora okresu Ventura, môže dostať herečka za každý z piatich prečinov maximálny trest na rok odňatia slobody.

Násilie a boj so závislosťou

Locklear, ktorá je v súčasnosti na liečení, zatkli vo februári pre podozrenie z domáceho násilia. Toto obvinenie však v marci stiahli. Neskôr tiež prehľadali jej dom v snahe nájsť strelnú zbraň registrovanú na jej meno. Spravili tak po tom, čo sa údajne vyhrážala policajtom, že ich zastrelí, ak sa ešte niekedy vrátia do jej domu.

Locklear, ktorá už aj v minulosti bojovala so závislosťou, nie je na liečení prvý raz. V marci 2008 jej lekár privolal pomoc, pretože mala podľa neho samovražedné sklony a v júni toho istého roku vyhľadala pomoc v súvislosti so psychickými problémami. Tento rok v marci dobrovoľne nastúpila na liečenie závislosti. V minulosti bola vydatá za gitaristu Richieho Samboru, ktorý hráva s Bon Jovim, má s ním dcéru. V roku 2006 sa rozviedli.

Heather Locklear je známa predovšetkým zo seriálu Melrose Place (1992 - 1999), za ktorý si vyslúžila štyri roky po sebe nominácie na Zlatý glóbus pre najlepšiu herečku v televíznom seriáli. Ďalšie dve nominácie na ceny Hollywoodskej asociácie zahraničných novinárov (HFPA) si vyslúžila v rokoch 2000 a 2002 vďaka seriálu Všetci starostovi muži (1996 - 2002).

Predstavila sa aj vo vedľajších rolách v desiatkach celovečerných filmov, napríklad v horore Podpaľačka (1984), akčnom filme Rana istoty (1997) či v romantickej komédii Dievča z lepšej spoločnosti z roku 2003. Diváci a diváčky ju tiež mohli vidieť v televíznych filmoch Nora Robertsová: Záhadná vražda (2007) alebo Štyridsiatka na krku (2008).

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Heather Locklear Melrose Place

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov