Herečka z Fantaghiro oznámila radostnú novinku: V 54 rokoch porodila piate dieťa!

Brigitte Nielsen
29.06.2018Herci a herečkyModelka, herečka a hviezda reality šou Brigitte Nielsen priviedla na svet svoje piate dieťa. Päťdesiatštyriročná rodáčka z dánskeho Rodovre o tom informovala magazín People. Otcom dieťaťa je jej 39-ročný piaty manžel Mattia Dessi, za ktorého sa vydala v roku 2006.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dievčatko, ktoré prišlo na svet v piatok v Los Angeles, dostalo meno Frida a pri narodení vážilo zhruba 2500 gramov. Nielsen má pritom už štyroch dospelých synov, 23-ročného Raoula Meyera Jr., 25-ročného Douglasa Meyera, 28-ročného Killiana Gastineau a 34-ročného Juliana Windinga.

„Sme nesmierne šťastní, že sme do našich životov mohli privítať našu nádhernú dcérku. Bola to dlhá cesta, no stála za to. Nikdy sme neboli viac zamilovaní," uviedli manželia vo vyhlásení, ktoré poskytli People.

 

Our precious little Frida, our true love.

Príspevok, ktorý zdieľa Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen),

Brigitte Nielsen odštartovala hereckú kariéru v akčnom filme Červená Sonja (1985), v ktorom si zahrala po boku Arnolda Schwarzeneggera. V tom istom roku sa stretla so Sylvestrom Stalloneom a ešte koncom roka sa za neho stihla vydať. Spoločne si zahrali v snímkach Rocky IV (1985) a Kobra (1986).

Rozviedli sa v roku 1987. Hviezda, ktorá sa nevyhla problémom s alkoholom a niekoľkým škandálom, sa ukázala aj v snímkach ako Policajt v Beverly Hills 2 (1987), Snowboardová akadémia (1996) či niekoľkých televíznych filmoch o princeznej Fantaghiro.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP, Instagram Brigitte Nielsen

Tagy: Brigitte Nielsen

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov