FOTO Sú sexi aj so šedinami: Ženy ich milujú, vyšší vek im absolútne nevadí

Fešáci so šedinami - koláž
25.07.2018Herci a herečkyZatiaľ čo sa mnohí muži necítia so sivými vlasmi vo svojej koži, iní ich nosia s noblesou a hrdosťou. Pozrite sa, ako pristanú týmto hercom. Ženy by sa o nich pobili, a to aj napriek pokročilejšiemu veku a šedinám. Alebo práve kvôli nim?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pierce Brosnan

Hoci v úlohe Jamesa Bonda prekonával nezvládnuteľné úlohy, stále je len človek z mäsa a kostí. A otázku šedivenia vlasov tak musel riešiť aj on. Sivé vlasy však prijal s gráciou a aj napriek nim si zachoval mladícky šmrnc. Brosnanovu iskru v očiach nezatienia ani vekom postriebrené vlasy.


Mohlo by vás zaujímať: Jedna postava, veľa hercov: Kto bol najlepší Batman, Superman či Agent 007?


Richard Gere

Vo svojom veku má šarmantný Richard Gere na šediny už nárok, no tento herec sa nimi pýšil už oveľa skôr. Večný elegán aj práve vďaka nim získal mnohé zaujímavé filmové úlohy. Predsa len, sivé vlasy mu svedčia ako nikomu inému. Tento skvelý herec jednoducho môže mať rokov koľko chce, aj tak ho vždy budeme zbožňovať.

George Clooney

Aj ďalší herec mal šedivé vlasy ešte predtým, ako mal na to vek. Pred rokmi mu hollywoodsku kariéru naštartoval seriál Pohotovosť, pričom už vtedy mal George Clooney sivé vlasy. Aj tak mu nič nebránilo stať sa sexsymbolom po celom svete. Vlasy tejto farby jednoducho patria k nemu a už si ho ani nevieme inak predstaviť.


Mohlo by vás zaujímať: Obľúbení televízni lekári: Ktorému by ste sa chceli zveriť do rúk vy?


Robert De Niro

Času zjavne neuniknú ani filmoví mafiáni. Aj Robert De Niro, ktorý sa kedysi pýšil tmavou šticou, podľahol silám času. Šediny však prijal so stoickým pokojom a treba povedať, že mu naozaj pristanú. A aj vo svojom veku stále oplýva šarmom.

Patrick Dempsey

Príťažlivý Dempsey pobláznil v mladosti mnoho žien po celom svete a robí tak aj teraz. A to aj napriek tomu, že mu tmavé vlasy preriedili šediny. Šibalský chlapčenský pohľad rozhodne nedokáže zmazať ani vek.


Mohlo by vás zaujímať: Šarmantní, úspešní, s neodolateľným prízvukom: Týchto britských fešákov zbožňujeme!


Hugh Grant

Áno, aj britskému lámačovi ženských sŕdc čas postriebril vlasy. Do úlohy hollywoodskeho sexsymbolu ho posunuli najmä romantické komédie, ktoré by bez neho neboli dokonalé. Naoko hanblivý úsmev a chlapčenské kúzlo nestráca ani vekom. Veď tento rok sa dokonca prvýkrát oženil.

Colin Firth

Rozhodne tu nesmie chýbať ani ďalší britský fešák. Colina Firtha sme zbožňovali už v seriálovej Pýche a predsudku a nie je tomu inak ani o viac ako dvadsať rokov neskôr. Môže hrať akúkoľvek postavu, vždy sa naňho budeme zamilovane pozerať. Bez ohľadu na vrásky či šediny.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/AP Photo/Carolyn Kaster, SITA/Richard Shotwell/Invision/AP, SITA/ Chris Pizzello/Invision/AP, SITA/Joel C Ryan/Invision/AP, SITA/Ennio Leanza/Keystone via AP, SITA/ Matt Sayles/Invision/AP, SITA/Michael Zorn/Invision/AP

Tagy: Robert De Niro Richard Gere George Clooney Hugh Grant Patrick Dempsey Pierce Brosnan Colin Firth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov