Šokujúce správy, Demi Lovato našli v bezvedomí: Dni triezvosti skončili, predávkovala sa

25.07.2018Herci a herečkyAmerická speváčka Demi Lovato, ktorú v utorok hospitalizovali po údajnom predávkovaní, je pri vedomí v spoločnosti svojej rodiny. V oficiálnom vyhlásení o tom informoval jej zástupca. Herečke a speváčke vyjadrili podporu mnohí kamaráti i rodina. Svoj koncert v Londýne musela zrušiť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pre podozrenie z predávkovania heroínom previezli do nemocnice v meste Los Angeles 25-ročnú popovú speváčku a pesničkárku Demi Lovato po tom, čo ju záchranári našli v bezvedomí v jej hollywoodskom dome. Informovala o tom na svojej webovej stránke BBC. 

Rešpektujte naše súkromie

„Demi je pri vedomí a so svojou rodinou, ktorá by rada všetkým vyjadrila vďaku za lásku, modlitby a podporu,“ uviedol jej zástupca s tým, že niektoré informácie, ktoré sa objavili v médiách, nie sú pravdivé a rodina žiada verejnosť o rešpektovanie súkromia. Neuviedol však, čo viedlo k hospitalizácii 25-ročnej rodáčky z Albuquerque v Novom Mexiku.

Rýchla zdravotná pomoc bola do domu Lovato v Hollywood Hills privolaná v utorok o 11.22 h miestneho času (20.22 h SELČ). Záchranári potvrdili, že v utorok previezli do nemocnice 25-ročnú ženu z bloku, v ktorom býva Lovato po tom, ako prijali hovor na tiesňovú linku. Ako prvý o hospitalizácii Lovato po údajnom predávkovaní drogami informoval portál TMZ a neskôr nasledovali aj ďalšie médiá, ako napríklad magazín People.

Všetko naznačila piesňou

Speváčke, ktorá bola v bezvedomí, podali záchranári liek Naxolone a následne ju previezli do zdravotného strediska Cedars-Sinai v Los Angeles, napísala na svojej webovej stránke spravodajská televízia Sky News. Naxolone, ktorý sa v Spojených štátoch predáva pod názvom Narcan, je liek používaný na zmiernenie účinkov opioidov, najmä pri predávkovaní.

Lovato pritom minulý mesiac zverejnila novú pieseň Sober, ktorej slová naznačovali, že sa po šiestich rokoch vrátila k závislosti. „Mami, veľmi ma mrzí, že už nie som triezva. A oci, prosím, prepáč mi tie rozliate drinky,“ spieva okrem iného. Vlani tiež v dokumente Demi Lovato, Simply Complicated, ktorý zverejnila prostredníctvom YouTube, otvorene porozprávala o závislosti od kokaínu a boji s alkoholom.

Speváčka a herečka, ktorá v roku 2010 nastúpila na liečenie v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami, už roky otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami. Stala sa tak vzorom pre mnohé mladé ženy i mužov, ktorí vo svojich životoch čelia podobným problémom.

Demetria Devonne "Demi" Lovato sa preslávila účinkovaním vo filmoch Camp Rock (2008) či Ako chrániť princezné (2009). Ako speváčka vydala albumy Don't Forget (2008), Here We Go Again (2009), Unbroken (2011), Demi (2013), Confident (2015) a Tell Me You Love Me (2017), pričom s druhým menovaným dobyla americký rebríček Billboard 200 a za predposledný si zas vyslúžila nomináciu na cenu Grammy. V rokoch 2012 a 2013 pôsobila ako porotkyňa v americkej verzii súťaže The X Factor. Magazín Time ju vlani zaradil do zoznamu 100 najvplyvnejších ľudí sveta.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP/Richard Shotwell/Invision, Video: YouTube/Demi Lovato

Tagy: Demi Lovato Camp Rock tábor

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov