Ponuka, aká sa neodmieta: Renée Zellweger si zahrá v očakávanom seriáli

Renée Zellweger
21.08.2018Herci a herečkyAmerická herečka Renée Zellweger si zahrá v pripravovanom seriáli What/If spoločnosti Netflix. Projekt Mikea Kelleyho bude trilerovou antológiou, ktorá sa zameria na reťazové reakcie vyvolané neprijateľnými činmi, ktoré začnú robiť slušní ľudia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Každá sezóna seriálu sa bude venovať inému morálnemu príbehu inšpirovanému kultúrne dôležitým zdrojovým materiálom a silou jedného osudového rozhodnutia, ktoré zmení smer celého života, píše filmový portál Deadline.

Prvá desaťdielna séria sa zameria na dvoch novomanželov, ktorí príjmu eticky riskantný návrh mocnej ženy Anne (Zellweger), aby si zabezpečili veľmi potrebné peniaze. Anne je vypočítavá a nepredvídateľná obchodníčka zo San Francisca. Je charizmatická, zvodná, príťažlivá a ak sa jej to hodí, tak aj zraniteľná. Je však aj majsterkou v podvodoch, ktorá skrýva veľa zničujúcich tajomstiev.

Kelly sa postará o scenár, zatiaľ čo Phillip Noyce bude režírovať prvé dve epizódy. Produkcie sa ujmú spoločnosti Page Fright, Atlas Entertainment a Compari Entertainment v spolupráci s Warner Bros. Television. Kelley, Noyce, Melissa Loy, Alex Gartner, Charles Roven, Robert Zemeckis, Jack Rapke a Jackie Levine sa pod projekt podpíšu ako výkonní producenti.

Renée Zellweger sa do povedomia verejnosti dostala vďaka snímke Jerry Maguire (1996), skutočne ju však preslávila až snímka Denník Bridget Jonesovej (2001), za výkon v ktorej si vyslúžila nomináciu na Oscara. Po druhý raz ju na prestížnu cenu Akadémie nominovali za herecký výkon v muzikáli Chicago (2002). Sošku sa jej podarilo získať až vďaka dráme Návrat do Cold Mountain (2003). Okrem toho si zahrala v snímkach ako Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch (2004), Druhá šanca (2005), Slečna Potterová (2006), 32 a stále slobodná (2009) či Dieťa Bridget Jonesovej (2016).

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP Photo/Francois Mori, Video: Youtube Wochit Entertainment

Tagy: Renée Zellweger What/If

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov