Boj hviezdy muzikálu Pomáda neskončil: Smrteľná choroba sa vrátila tretíkrát!

Olivia Newton-John
11.09.2018Herci a herečkyAustrálskej herečke a speváčke Olivii Newton-John, ktorá zažiarila vo filmovom muzikáli Pomáda z konca 70. rokov, lekári tretíkrát za posledných 30 rokov diagnostikovali rakovinu. Podľa agentúry AP o tom informovala samotná štvornásobná držiteľka cien Grammy v rozhovore s austrálskou televíziou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Herečka, ktorá onedlho oslávi 70 rokov, prezradila, že lekári jej našli nádor v oblasti bedier už vlani. Teraz sa lieči a údajne sa jej „darí veľmi dobre“. Na bolesť vraj používa konopný olej vylisovaný z rastliniek, ktoré jej manžel pestuje v Kalifornii.

Verím, že to porazím

Herečka ďalej povedala, že sa podrobila ožarovaniu a zo svojej stravy vyradila cukor. „Verím, že to porazím,“ povedala Newton-John a pri tej príležitosti sa vyslovila za legalizáciu marihuany v Austrálii.

Slávnej Austrálčanke lekári prvýkrát odhalili rakovinu prsníka v roku 1992 a druhýkrát v roku 2013. Najviac sa preslávila vďaka účinkovaniu v muzikáli Pomáda, ktorý plnil kiná pred 40-imi rokmi. V Československu mal premiéru v januári 1982. Jeho hrdinami sú študenti posledného ročníka strednej školy a herečka v ňom stvárnila hlavnú ženskú úlohu po boku Johna Travoltu.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP/Richard Shotwell/Invision

Tagy: John Travolta Pomáda Olivia Newton-John

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov