Slávni skorohrdinovia: Týmto hviezdam ušla veľká komiksová úloha len o chlp

Koláž - skorohrdinovia
27.09.2018Herci a herečkyZahrať si v súčasnosti superhrdinu znamená presláviť sa po celom svete. V čase, keď filmy vytvorené podľa komiksovej predlohy hrajú prím, je to ako výhra v lotérii. Viete si však predstaviť, že už známych superhrdinov by stvárnil niekto úplne iný? V niektorých prípadoch tomu tak malo byť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dougray Scott ako Wolverine

Je veľmi ťažké predstaviť si v úlohe Wolverina niekoho iného ako Hugha Jackmana, ktorý je pre tú úlohu priam stvorený. Nemuselo to tak však byť. Pred začiatkom nakrúcania X-Menov v roku 2000 bol pripravený nosiť pazúry herec Dougray Scott. Kvôli tomu, že sa to krylo s rozvrhom natáčania Mission: Impossible 2, tak režisér Bryan Singer siahol po druhom mene v zozname - Hugh Jackman. A všetci fanúšikovia sú mu za to vďační.


Mohlo by vás zaujímať: Na svoj vek rozhodne nevyzerajú: Týmto hercom a herečkám by ste ho hádali márne


John Krasinski ako Captain America

Chris Evans má komiksové postavy v malíčku. Už stihol byť Human Torch, Jake Evans v adaptácii The Losers a samozrejme Captian America. Predtým ako získal túto úlohu, bol však favoritom John Krasinski.


Mohlo by vás zaujímať: Vo filmoch vždy nevyhrá len dobro: Toto je päť filmov, v ktorých zvíťazili záporáci


Jake Gyllenhaal ako Spider-Man (a Batman)

Úlohy Spider-Mana sa v roku 2002 zhostil Tobey Maguire. Keď mal zdravotné problémy a hrozilo, že nebude môcť pokračovať, režisér si vybral Jakea Gyllenhaala. Toho sa však zbavil v momente, ako bol Tobey schopný nakrúcať. Gyllenhaal navyše nedávno potvrdil, že sa uchádzal o rolu Batmana, čo mu tiež nevyšlo.

Tom Cruise ako Iron Man

Robert Downey Jr. je jedným z mála hercov, ktorí sa narodili, aby hrali superhrdinov. A preto nie je pochýb o tom, že pre úlohu Iron Mana je tým správnym mužom. Prekvapivo sa však ním mohol stať niekto iný. Vymakaný oblek mohol nosiť Tom Cruise, ktorý rokoval s Marvelom celé roky. Keď však nastal čas na nakrúcanie filmu, tak stratil záujem.


Mohlo by vás zaujímať: Sú úžasné, no dostať sa tam nedá: Tieto filmové krajiny lákajú vzhľadom aj atmosférou


Adrianne Palicki ako Wonder Woman

Technicky, toto sa môže aj rátať. Hoci Adrianne Palicki natočila pilotný diel, producent David E. Kelly to zastavil skôr, ako sa to mohlo vysielať. Úloha hrdinky tak nevyšla ani jej.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/Chris Pizzello/Invision/AP, SITA/Arthur Mola/Invision for Netflix/AP Images, SITA/Chris Pizzello/Invision/AP, SITA/AP Photo/Mark Schiefelbein, SITA/Richard Shotwell/Invision/AP

Tagy: Tom Cruise John Krasinski Dougray Scott Adrianne Palicki Jake Gylenhaal

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov