V Hollywoode hviezdia aj s nadváhou... A kilá navyše ich absolútne netrápia!

koláž - herci s nadváhou
30.11.2018Herci a herečkyAj v čase, kedy na nás odvšadiaľ vyskakujú herci a herečky s dokonalými a štíhlymi postavami, si pár rebelov zachováva svoju tvár aj postavu. Vysokú (nad)váhu vôbec neriešia a sú úspešní najmä vďaka talentu. Dokonalosť sa jednoducho preceňuje!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rebel Wilson

Rebel Wilson je rebelkou v pravom slova zmysle. Stačí pár slov a hereckí kolegovia nemajú šancu vyrovnať sa jej humoru. Bez väčšej námahy dokáže rozosmiať aj moderátorov talkshow, nevraviac o jej fanúšikoch. Rebel je zárukou dobrej komédie. S kilami navyše občas bojuje prostredníctvom diéty, no nepreháňa to. Keď sa jej totiž podarilo v roku 2011 zhodiť 10 kilogramov, tak ďalej s chudnutím nemohla pokračovať. Zmluva k filmu Pitch Perfect jej to nedovoľovala. Svoj úspech dokonca pripisuje práve svojej charakteristickej postave.


Mohlo by vás zaujímať: Deti zo známych hororov: Vtedy poriadne desivé a teraz? Takýto majú život


Amy Schumer

Komediálna herečka Amy Schumer funguje očividne v správnom biznise. Byť komikom si totiž vyžaduje poriadnu dávku odvahy a schopnosť vstať po neúspechu. Znamená to tiež to, že keď má niekto narážky na jej hmotnosť, dokáže bez problémov reagovať. Amy sa proste nebojí robiť vlny. Navyše si zo svojej postavy robí srandu sama, takže hejteri nemajú šancu. Herečkin úspech tak aj naďalej stúpa, a to aj vďaka jej humoru. Naposledy ste ju mohli vidieť v komédii Som sexy.

Melissa McCarthy

V úlohe bacuľky Sookie zahviezdila v obľúbenom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, no odvtedy sa čoraz viac objavuje v áčkových hollywoodskych filmoch. Úloha komediálnej herečky jej neskutočne pristane a zaslúžene žne stále väčší úspech a obľubu. Musí sa však vysporiadať s množstvom nepríjemných poznámok týkajúcich sa jej osoby. V poslednej dobe však zaznamenala úspech aj na poli hmotnosti. Výraznejšie schudla, no stále si uchováva šarm usmievavej bacuľky.


Mohlo by vás zaujímať: Vládli srdcom aj mečom: Užite si vynikajúce filmy o mocných kráľovnách


John Goodman

Vo veľkom tele skvelého herca sa skrýva poriadna dávka humoru a hereckého talentu. Neprehliadnuteľný John sám o sebe vraví, že nie je tučný, ale len masívny. Určitú dobu bol v práci obmedzovaný na úlohy pánov v rokoch milujúcich plnú chladničku. Našťastie, neskôr filmoví tvorcovia pochopili, že to je pán herec, ktorý si zaslúži aj kvalitnejšie úlohy.


Mohlo by vás zaujímať: FOTO Sú sexi aj so šedinami: Ženy ich milujú, vyšší vek im absolútne nevadí


Chrissy Metz

Prevažne seriálová herečka odmieta robiť to, čo sa od nej očakáva. Rozhodne sa nechce obmedzovať a aj napriek tomu, že je obézna, o chudnutí vraj ani len neuvažuje. Na sociálnych sieťach Chrissy často dáva najavo, že nepotrebuje žiadne rady ohľadom toho, čo by mala nosiť a ako by mala vyzerať. S chuťou sa tak často oblieka dosť extravagantne.

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/AP Photo/Matt Slocum, SITA/Jordan Strauss/Invision/AP, SITA/Christopher Katsarov/The Canadian Press via AP, SITA/Chris Pizzello/Invision/AP

Tagy: Melissa McCarthy John Goodman Amy Schumer Rebel Wilson Chrissy Metz

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov