Sú slávni a protivní: 10 hercov, s ktorými nikto nechce pracovať

Lindsay Lohan, Julia Roberts, Wesley Snipes a Steven Seagal
16.10.2014Herci a herečkyKaždý herec má svoje zvyky a maniere, všetci to berú na vedomie a tolerujú. Táto desiatka by si však v lezení na nervy mohla vybudovať kariéru. Veď sami uznajte, či by ste s nimi chceli pracovať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Steven Seagal si potrpí na kopance do rozkroku

Steven Seagal hrá drsňáka nielen vo filme. Jeho kolega Leguziamo rozpráva, ako počas natáčania Executive Decision v 1996 napochodoval na skúšku a povedal: „Som vo velení, všetko čo poviem, je zákon. Niekto nesúhlasí?“ Keď sa z toho Leguziamo začal smiať, Seagal ho schmatol pod krk a pritlačil k stene tak, že mu až vyrazil dych. Tiež o ňom kolujú reči, že kohokoľvek len tak bez príčiny kopol do rozkroku... To aby sa človek bál chodiť do práce.

Problémová Lindsay Lohan

Americká hviezdička Lindsay Lohan je na verejnosti známa mnohými škandálmi a ani v súkromí natáčania nie je zdržanlivejšia. Rozpráva sa, že keď hosťovala v seriáli Anger Management, síce neurobila nič, ale napriek tomu zdržiavala produkciu. Vysedávala vo svojom karaváne, posúvala odchod a zdržiavala dovtedy, kým sa nezdvihla a neodišla na koncert svojho priateľa. Všetkých pracovníkov tam držala ako rukojemníkov. Môžeme si len predstaviť, aké náročné muselo byť pracovať s Lindsay aj Charliem Sheenom dokopy.

Radara zo seriálu M*A*S*H* diváci milovali, no štáb nenávidel

Jennifer Lopez - herečka, na ktorú sa nepozerajte

Rozchody sú ťažké a Jenifer Lopez si zlomené srdce lieči po svojom. Po rozchode s Marcom Anthonym odmietla J. Lo hovoriť s každým, kto mal čo dočinenia s filmom What to Expect When You're Expecting. Takýmto spôsobom chcela zastaviť novinárov, ktorí ju všade sprevádzali a zároveň sa dožadovali vyjadrení ohľadom ich rozchodu. Speváčka a herečka v jednom má veľké problémy aj s tým, keď sa na ňu niekto pozerá. Na hviezdu dosť podivné nie? Pri nakrúcaní filmu El Cantate sa musel celý štáb otočiť chrbtom, pretože inak sa nedokázala sústrediť. Nuž, aby sa jej chrbtom neotočili aj pri ďalších filmových príležitostiach.

Christian Bale úplne mimo

Tento zoznam by nebol kompletný, ak by sme nespomenuli terminátora hnevu a zlej nálady. Pri natáčaní filmu Terminátor: Salvation bol Christian Bale úplne mimo. Počas natáčania vybehol na kameramana a vyhrážal sa mu kvôli zničenej scéne. Táto nahrávka prenikla aj na verejnosť a už nikto z divákov nevnímal obľúbeného Batmana tak ako predtým.

Sylvester Stallone prekonal všeličo: Skončil na ulici a takmer zomrel!

Julia Roberts nezvláda rozchody najlepšie

Čudujete sa, kto by dal miláčika Ameriky na tento zoznam? Aj v tomto prípade sa pri problematickom správaní môžeme vyhovoriť na chlapa. Rozchod s Kieferom Sutherlandom v roku 1991 spôsobil, že počas natáčania Spielbergovho filmu Hook nebola herečka Julia Roberts v najlepšej forme. Podľa New York Times so Spielbergom bojovala a viacerí ju podozrievali, že sa nervovo zrútila a brala lieky, aby sa dala dokopy. Členovia posádky ju dokonca pomenovali Tinkerhell. Natáčanie kvôli nej rušili aj iní ľudia, ktorí si zaplatili za to, aby hviezdu mohli v takom stave vidieť na vlastné oči.

Wesleymu Snipesovi radšej poriadne zaplaťte

Wesley Snipes fajčil počas natáčania Blade: Eternity celý deň v prívese trávu, lebo protestoval proti režisérovi Davidovi Goyerovi a New Line Cinema. Snipes totiž veril, že sú mu za rolu dlžní oveľa viac peňazí, ako zaplatili. Skončil pri tom, že konverzoval s Goyerom výlučne pomocou nalepovacích papierikov a podpisoval sa ako Blade.

Bruce Willis a jeho cesta ku sláve: Úžasný príbeh koktavého chlapca

Mandy Patinkin sa za seba hanbí

Pri spätnom pohľade na svoju kariéru Mandy Patinkin, známy aj zo seriálov Chicago Hope alebo Homeland, priznáva, že sa správal ako rozmaznané decko. Sám o sebe hovorí, že nedokázal počúvať režisérov a každému vnucoval svoj názor. Aspoňže si to uvedomil a sám priznáva: „Správal som sa ohavne. Nezáleží mi na tom, či bola moja práca dobrá alebo koľko cien som vyhral. Nie som hrdý na to, aký som bol.“

Katherine Heighl to vie najlepšie

Sympatická blondínka známa predovšetkým z romantických komédií sa vďaka svojim prehnaným požiadavkám stala značne neobľúbenou kolegyňou. Nielenže otvorene kritizuje filmy, v ktorých sama hrá, ale neustále má potrebu vyjadrovať sa ku kostýmom, dialógom a dokonca aj na margo svojich kolegov. Nuž na svoju večnú nespokojnosť herečka začína aj doplácať. Keďže producenti odmietajú spĺňať jej prehnané požiadavky, ponuky na nakrúcanie sa jej až tak nehrnú.

Krásna Lída Baarová: Pletky s nacistami, becherovka a smutný koniec

Na Sharon Stone si počkáte

Hviezda Základného inštinktu sa stala v poslednej dobe poriadne neznesiteľnou a ľudia z filmu sa doslova desia toho, že by s ňou mali pracovať. Pri tvorbe filmu Catwoman chcela na poslednú chvíľu meniť scenár a nemala chuť nosiť pripravené kostýmy. Aby toho nebolo málo, keď si potrebovala zavolať, bez akéhokoľvek upozornenia z pľacu odišla. Veď ona je hviezda a vy ostatní čakajte.

Marilyn Monroe mala čas

Nielen dnešné hviezdy majú svoje maniere. Svojimi nárokmi a aroganciou sa postrachom natáčania stala aj nesmrteľná Marilyn. Skorý príchod na natáčanie nikdy nehrozil, práve naopak. Viachodinové líčenie a dvadsaťkrát opakované scény boli na dennom poriadku. Kolegovia s ňou síce chuť spolupracovať nemali, no to jej nezabránilo v tom, aby bola hviezdou svetového formátu.

Zdroj: telkac.sk 

Tagy: Christian Bale Julia Roberts Jennifer Lopez Lindsay Lohan Steven Seagal

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov