Arya z Hry o tróny by chcela inú rolu: Predstavte si ju ako...

Maisie Williams ako Arya Stark
17.10.2014Herci a herečkyBritská herečka Maisie Williams, predstaviteľka Arye Stark zo seriálu Hra o tróny (2011), by rada hrala kráľovnú Západozeme Cersei Lannister. Tú v obľúbenom seriáli stvárňuje jej kolegyňa Lena Headey. Pre časopis Radio Times to prezradila samotná Williams.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Je to veľmi komplexná úloha," vysvetlila svoje pohnútky 17-ročná rodáčka z Bristolu. "Ľudia ju nenávidia a to na nej milujú. Nie ako u Aryi, s ktorou vo väčšine jej rozhodnutí súhlasia. Bolo by zaujímavé dostávať inú spätnú väzbu," pokračovala. "Lena odvádza skutočne fenomenálnu prácu a ja by som určite nebola lepšia. No myslím, že by bolo zaujímavé zahrať si niekoho takého," dodala s tým, že mala pri získaní role v seriáli veľké šťastie. "To, že je práve toto moja prvá veľká rola, je naozaj niečo," vyjadrila sa.

Maisie Williams okrem seriálu Hry o tróny (2011) účinkovala aj v krátkych filmoch ako napríklad The Olympic Ticket Scalper (2012) či Up on the Roof (2013). Najnovšie sa predstavila v snímke Gold (2014). 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Lena Headey Cersei Lannister Hra o tróny Arya Stark Maisie Williams

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov