Kedysi príťažlivé krásky, dnes... 10 herečiek, ktoré plastikou šliapli poriadne vedľa

10.01.2019Herci a herečkyŽijeme v dobe, kedy výzor predstavuje väčšiu prednosť ako čokoľvek iné. Ľudí hodnotíme podľa vzhľadu a preto sa niet čo čudovať, že nielen celebrity, ale aj obyčajní ľudia sa boja starnúť a chcú vyzerať dokonalo. Tlak verejnosti pri známych osobnostiach je obzvlášť vysoký. Prinášame vám výber desiatich herečiek, pri ktorých plastika nebola najlepším riešením. A pritom sa stačilo riadiť citátom slávnej herečky Audrey Hepburn: „Pravá krása ženy sa rokmi zväčšuje".
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Melanie Griffith

Melanie Griffith patrila medzi nádherné ženy, o tom niet pochýb. Veď ešte donedávna bola manželkou charizmatického Antonia Banderasa, s ktorým prežila 19 rokov manželstva. No dnes, keď sa na 61-ročnú herečku pozrieme, musíme najskôr popremýšľať, kto to vlastne je a keď nám to dôjde, zostaneme skôr sklamaní ako nadšení. Melanie nemôže poprieť početné plastické zásahy chirurga, keďže jej úsmev je viac strašideľná grimasa ako úprimný smiech. Či za to môže rozvod z Antoniom alebo jednoducho chcela zostať navždy mladá, nevieme. Ostáva nám len dúfať, že jej očarujúca dcéra Dakota Johnson z 50 odtieňov sivej nepôjde v matkiných šľapajách.

Meg Ryan

Dnes by sa už Nicolas Cage ako anjel Seth z filmu Mesto anjelov nestal človekom pre Meg Ryan. Herečka si totiž ľahla pod nôž, čo spôsobilo, že jej prirodzená krása je preč a aj smiech jej robí problémy. Botoxová tvár a napuchnutá horná pera určite nie je to, za čím sa muži na ženách radi otáčajú. A navyše, prehnané vylepšenia zakrývajú herečkine kedysi prenikavé oči a hlboký pohľad.

Renée Zellweger

Hviezdna predstaviteľka Bridget Jonesovej šliapla plastikou istotne vedľa. Renée mala pred ňou to, čo ju vystihovalo a vďaka čomu bola nezameniteľná. Šibalský, ale zároveň zmyselný pohľad, plné symetrické líčka a jej typický široký úsmev. Bohužiaľ, rukou chirurga sa zmenila na niekoho úplne iného a my sa musíme veľmi snažiť, ak v nej chceme nájsť jej staré JA. Herečka plastiky ale razantne odmieta.

Nicole Kidman

Nicole Kidman nikdy nepripustila, že podstúpila kozmetické zákroky. Tvrdí, že jej krása je prirodzená. Ale okrem herečkinho vyhlásenia všetci, dokonca aj jej skutoční fanúšikovia a priaznivci súhlasia s tým, že v jej tvári došlo k masívnej zmene. Pribúdajúce roky nikto nezastaví a Nicole namiesto toho, aby starla s gráciou, sa postupne mení na umelú figurínu. Nafúknuté líca, vyhladená tvár bez vrásky a obmedzená mimika - takto dnes vyzerá slávna Nicole Kidman. 

Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen. Je to vlastne ešte ona? Čo ostalo na nej pôvodné? Oči? Aj tie už nemajú taký pohľad, ako kedysi. A takto by sme sa mohli pýtať donekonečna. Či mladé dievča prinútilo k takejto razantnej zmene odlíšenie sa od dvojčaťa Ashley alebo prispôsobenie zovňajšku staršiemu partnerovi, nevieme. Jedno je však isté - už to nie je tá bezprostredná, usmiata a prirodzene krásna žena, ale niekto úplne iný.

Nádherná, očarujúca a plná sexepílu: Ako najmladšia sestra zatienila dvojičky Olsenové

Suzanne Somers

Nádherná a sexi Carol zo seriálu Krok za krokom je nenávratne preč. Keď sa dnes na jej predstaviteľku pozrieme, nevieme, či sa máme smiať alebo plakať. Jedným sme si ale istí určite - herečka Suzanne Somers je jasným príkladom toho, že plastika môže byť najhorším rozhodnutím v živote.

Rose McGowan

Jej tvár poznáme asi najviac zo seriálu Čarodejnice alebo vďaka vzťahu s kontroverzným Marilynom Mansonom, s ktorým tvorila pár viac ako tri roky. Zmenený vzhľad Rose je vraj výsledok lekárskeho zákroku. Počas operácie na odstránenie celoživotného problému s dutinami jej údajne chirurg náhodne prepichol kožu pod pravým okom. Chyba ju prinútila k rekonštrukčnej operácii, keďže oko vyzeralo "mierne zavreté". Potom podstúpila operáciu na ľavom oku, aby vytvorila rovnomerný vzhľad. Či už to tak je alebo nie, je to zmena k horšiemu. Ale aby toho nebolo málo, kedysi šarmantná herečka a modelka sa k tomu ostrihala a vymenila tak ženský pôvab za mužské črty. 

Tara Reid

Čo to len so sebou porobila?! Hviezda filmu Prci, prci, prcičky sa nám stráca pred očami. Z obletovanej krásnej herečky, ktorá bola zaoblená na tých správnych miestach a pohľad na jej telo potešil nejedno mužské oko, sa stala chodiaca kostra. Za vychudnutým telom Tary Reid a jej neprirodzenou preplastikovanou tvárou sa v súčanosti otočí len málokto.

Megan Fox

O tom, že Megan Fox patrí medzi najkrajšie ženy sveta, nemôžeme pochybovať. Aj keď herečka popiera, že podstúpila plastické operácie, zmeny na jej tvári počas posledných desať rokov nemôže nikto spochybniť. Jemne bacuľaté líčka sú dnes prepadnuté s vystúpenými lícnymi kosťami a jej tvár je ako bábika. Ak to takto bude pokračovať ďalej, Megan sa za chvíľu bude podobať skôr na chodiacu voskovú figurínu ako na prirodzenú krásku, akou bola pred rokmi.

Courtney Cox

Predstaviteľka Moniky Gellerovej z Priateľov náš výber plastických nepodarkov uzatvára. Courtney určite patrí medzi tie herečky, u ktorých nás takéto veľké vylepšenie bolí asi najviac, najmä keď nebolo vôbec potrebné. Škoda, že si nebrala príklad od hereckej kolegyne Jennifer Aniston, ktorá starne s eleganciou a stále patrí medzi najkrajšie ženy sveta. Na druhej strane však musíme povedať, že aspoň Courtney si vie priznať chybu. A to sa týka aj plastiky. 

Po nepodarených zákrokoch, ako vidíme v roku 2014, asi pochopila, že plastika bola veľká hlúposť. Svoje "plnivá" si nechala rozpustiť a začína sa cítiť lepšie. "Teraz vyzerám viac ako ten človek, ktorým som bola," povedala. Po rokoch sa zmierila s tým, že určité veci sa s pribúdajúcimi rokmi menia. "Musela som sa naučiť opäť objavovať pohyb v tvári a uvedomiť si, že plnivá nie sú mojimi priateľmi," vysvetlila v roku 2017 v rozhovore pre magazín NewBeauty. V roku 2018 už vyzerala o niečo lepšie, no plastiky aj tak na seriálovej Monike zanechali nepeknú stopu.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Warner Bros. Television, SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, SITA/AP Photo/Matt Sayles, Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, Alexandra Wey /Keystone via AP, SITA/AP Photo/Evan Agostini, SITA/AP Photo/Peter Kramer, SITA/AP Photo/Matt Sayles, AP Photo/Michael Sohn; Instagram/Megan Fox, SITA/AP Photo/Jae C. Hong, Photo by Grant Pollard/Invision/AP, SITA/AP Photo/Dan Steinberg, Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, SITA/Photo by Andy Kropa/Invision/AP

Tagy: Megan Fox Suzanne Somers Meg Ryan Renée Zellweger Courtney Cox Tara Reid

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov