Aj oni museli šetriť: Hviezdy bývajúce na spoločnej adrese

Hviezdy bývajúce na spoločnej adrese
23.10.2014Herci a herečkyJe ťažké predstaviť si, že obľúbené celebrity neboli vždy na výslní. Väčšina z nich však kedysi patrila medzi bežných ľudí, ktorí potrebujú ušetriť na drahom bývaní. A najjednoduchším spôsobom je predsa nájsť si spolubývajúceho.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Douglas sa postaral o pranie

Aj hviezdy takého formátu ako Michael Douglas a Danny DeVito sa počas študentských rokov delili o internátnu izbu v New Yorku, kde bolo potrebné z času načas aj upratať. „Michael sa staral o pranie,“ hovorí meter a pol vysoký Danny. Douglas si život so starým spolubývajúcim a zároveň výborným priateľom pochvaľoval aj napriek tomu, že DeVito sa absolútne nezaujímal o upratovanie.


Mohlo by vás zaujať: Maestro Michael Douglas: O dobytí filmovej scény a boji s rakovinou


So Sandlerom sa žilo ako v telocvični

Čo robiť, ak nemáte financie, ale chcete uspieť v Hollywoode?  Mladí a nádejní komici Judd Apatow a Adam Sandler sa rozhodli ušetriť peniaze tým, že si spoločne prenajali malý bytík v San Fernando Valley. Známy scenárista sa nechal počuť, že bývanie so Sandlerom bolo akoby býval v telocvični s pohodlným a nič neskrývajúcim chlapom.

John Cusack a Jeremy Piven: Priateľstvo zničila sláva

Detské priateľstvá nemusia vždy prežiť spoločne strávený čas. John Cusack (Con Air) a Jeremy Piven (So Undercover) majú to isté rodisko -obaja totiž vyrastali v Evanstone ako dobrí kamaráti. Ich priateľstvo však zničila spoločná domácnosť v Chicagu. Dôvodom bola zrejme sláva, pretože pri otázkach ako zvládal Cusack veľký úspech, sa Piven radšej zdržal komentáru. Nuž, slávni spolubývajúci nemusia byť zárukou dobrého vzťahu.

Lindsay Lohan si predstavuje spoločné bývanie po svojom

Aj tieto bývalé Disney hviezdičky boli spolubývajúce. Ak sa to dá tak vôbec povedať. Raven Symone (Pomsta družičiek) sa vracia do roku 2008 a hovorí o Lohan: „Zaplatila nájom a bola tam asi trikrát. Mala v byte svoje oblečenie, tak sa predpokladalo, že spolu bývame.“ Sťažovať sa na otravnú spolubývajúcu sa teda rozhodne nemohla. Veľa zábavy si spolu ale asi neužili...


Mohlo by vás zaujať: Trapas hollywoodskej hviezdy: Namiesto krásky umelá opuchlina!


Seriálové hviezdy si požičiavali občiansky

Lámači dievčenských sŕdc zo seriálu The Gossip Girl a Gilmore Girls majú medzi sebou desaťročný vekový rozdiel, no to im nezabránilo v tom, aby spolu dobre vychádzali. „Keď som mal 18 rokov, môj spolubývajúci Milo Ventimiglia mal v tom čase 28. Zvykol som si požičiavať jeho občiansky preukaz, keď som sa chystal do baru.“ spomína na teenagerské roky Penn Badgley.


Mohlo by vás zaujať: Hollywood im prúdi v žilách: Herci, ktorí sú v skutočnosti rodina


Gosling a Timberlake spolu kradli vozíky

Spoločne trávili čas v jednom byte aj Ryan Gosling (Bláznivá, hlúpa láska) a Justin Timberlake na začiatku 90. rokov, keď patrili do The Mickey Mouse Clubu. Samozrejme, bývala s nimi aj Justinova mama. Táto skutočnosť však teenagerom nezabránila ani jazdám na ukradnutých golfových vozíkoch. Očividne spolu dobre vychádzali.


Mohlo by vás zaujať: Krásna Eva Mendes a známy herec rodičmi: Dcére dali meno ako z telenovely!


Christopher Reeve a Robin Williams ako bratia

Christopher Reeve a Robin Williams boli spojení ako spolubývajúci v čase, keď sa spomedzi dvadsiatich uchádzačov dostali ako jediní nováčikovia v roku 1973 na prestížnu Julliard School v New Yorku. Aj vďaka tomuto prideleniu sa stali priateľmi na celý život, o ktorých sa vravelo, že sú si bližší ako bratia.


Mohlo by vás zaujať: Rozlúčka Robina Williamsa: Ako bude vyzerať jeho posledná komédia?


Al Gore získal kamoša aj reklamu

Počas svojich študijných rokov na Harvarde sa delili o izbu aj Tommy Lee Jones a Al Gore. Dobré vzťahy im pretrvali aj do roku 2000, kedy Lee Jones počas Al Gorovej predvolebnej kampane o ňom povedal, že je to dobrý a milujúci muž. Vo voľbách mu to síce nepomohlo, ale dobré referencie sa vždy zídu.

Z Lawa a McGregora spravil kamarátov alkohol

Aj keď Jude Law aj Ewan McGregor pochádzajú z Veľkej Británie, až do roku 1990 sa nestretli. V Los Angeles im režisér dal 30 dolárov a povedal, aby sa šli opiť a potom sa uvidí, čo bude ďalej. Nuž, opíjanie sa skončilo tak, že sa k sebe nasťahovali a napokon si založili vlastnú produkčnú spoločnosť Natural Nylon.


Mohlo by vás zaujať: Známy herec opäť otcom: Narodí sa mu piate dieťa!


Ben Affleck a Matt Damon stále spolu

A na záver tu máme notoricky známu dvojicu Ben Affleck (Stratené dievča) a Matt Damon (Agent bez minulosti). Nielenže sa poznajú už od strednej školy, ale istý čas aj spolu bývali. Bolo to v období, keď spolupracovali na scenári k filmu Dobrý Will Hunting.


Mohlo by vás zaujať: Expartner Jennifer Lopez: Z amerického herca domáci šašo!


Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Tommy Lee Jones Michael Douglas Danny DeVito

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov