Celeste Buckingham na romantiku nie je: Buď akcia, alebo rozprávky

Celeste Buckingham
24.10.2014Herci a herečkySlovenská speváčka americko-švajčiarskeho pôvodu Celeste Buckingham nemá rada romantické ani komediálne snímky. „Nesledujem to. Nie že by sa mi to nepáčilo, ale vyrastala som medzi samými chalanmi a s nimi som chodila skôr na akčné filmy,“ vysvetlila rodáčka z Zürichu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Ocino nás zas brával na Pána prsteňov a podobne, on má rád sci-fi a fantasy a mama, tá filmy moc nesleduje, takže jediní, ktorí so mnou kedy chodili do kina, boli muži a tí majú zvyčajne radi také tie akčné a vojnové filmy. To ma baví,“ podotkla talentovaná brunetka.

K rozprávkam si však podľa vlastných slov 19-ročná speváčka našla vzťah už ako dieťa. „Rozprávky sa mi páčia. Milovala som ich už ako malá a doteraz ich milujem,“ podotkla v rozhovore pre agentúru SITA. Sympatická tmavovláska pracovala počas strednej školy tri roky v škôlke. Práve v tom období sa podľa vlastných slov zamilovala do princezien.

„Rozprávky sú niečo iné, je to taký neoficiálny sen. Všetci chceme skončiť dobre, nájsť lásku, chceme, aby naši rodičia boli zdraví, chceme byť šťastní. Často sa to nedeje a my zabúdame, že sa to stáva, že stále tu nežijeme v takom škaredom svete, ale že tie rozprávkové konce existujú aj v reálnom živote. Rozprávky nám pripomínajú, že život nie je až taký hnusný a vždy sa v ňom dá nájsť nejaké svetlo,“ uzavrela speváčka, ktorú môžu fanúšikovia a fanúšičky v súčasnosti vidieť na plátnach kín v divácky úspešnej rozprávke Láska na vlásku, kde stvárnila jednu z hlavných úloh, princeznú Beatrix.

Zdroj: SITA 

Foto: Facebook

Tagy: Láska na vlásku Celeste Buckingham

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov