VIDEO Ženy po celom svete majú hlavu v smútku: Najsexi muž planéty si oholil svoju pýchu

Jason Momoa
20.04.2019Herci a herečkyAmerický herec Jason Momoa zverejnil video, v ktorom si oholil svoju typickú bradu a fúzy. Touto akciou chcel vyzvať svojich fanúšikov na recykláciu a ochranu planéty. Momoa sa podľa vlastných slov naposledy oholil v roku 2012.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tridsaťdeväťročný herec vo videu varoval, že “plasty zabíjajú planétu“ . Hliník je podľa neho, naopak, jednou z vecí, ktoré ju môžu pomôcť zachrániť. „Prichádza zmena a tou je hliník,“ vyhlásil zapálený ekológ.

Podľa údajov americkej Agentúry pre ochranu životného prostredia sa v roku 2015 zrecyklovalo takmer 55 percent hliníkových plechoviek od piva či sladkých nápojov, zatiaľ čo v prípade plastových fliaš to bolo len 30 percent.

Jason Momoa, celým menom Joseph Jason Namakaeha Momoa, je známy najmä ako Ronon Dex zo sci-fi seriálu Hviezdna brána: Atlantída (2004 - 2009) alebo Khal Drogo z fantasy série Hra o tróny (2011). Zahral si aj titulnú rolu v remakeu dobrodružného fantasy Barbar Conan (2011), stvárnil Declana Harpa v sérii Frontier (2016 - 2017) a získal tiež rolu Arthura Curryho / Aquamana v adaptáciách komiksov spoločnosti DC Comics.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, Video: YouTube/Jason Momoa

Tagy: Jason Momoa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov