Hviezda seriálu Hry o tróny na dne: Stres a alkohol... Nezvládol to!

29.05.2019Herci a herečkyBolo toho na neho veľa! Britský herec Kit Harington skončil na liečení. Hviezda seriálu Hry o tróny sama požiadala o hospitalizáciu, aby sa vysporiadala so "stresom a požívaním alkoholu" po skončení kultového seriálu. Informoval o tom britský denník Independent.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Herec Kit Harington, ktorý je známy pre svoju rolu Jona Snowa v Hre o tróny, začal s liečbou pred niekoľkými týždňami pred vysielaním finále. V jednom rozhovore Kit hovoril o "obrovskom náraste emócií" po natáčaní posledných scén obľúbeného seriálu, na ktorých pracoval osem sezón.

Podľa Page Six je britská hviezda hospitalizovaná v Connecticute, kde prechádza psychologickou a kognitívno-behaviorálnou terapiou, aby sa dokázala vyrovnať s negatívnymi emóciami. V nedeľu bol vydaný dokument o konci seriálu Hry o tróny s názvom The Last Watch. Ukázalo sa, že Kit plakal, keď sa dozvedel o konci svojej postavy.

Jeho hovorca potvrdil, že sa "Kit rozhodol využiť túto prestávku ako príležitosť stráviť nejaký čas na to, aby pracoval na niektorých osobných otázkach." Ako uvádza magazín People, herec sa musí poriadne "buchnúť po vrecku". Liečba na klinike v Connecticute totiž stojí viac ako 120 000 dolárov mesačne.

Christopher Catesby "Kit" Harington je známy napríklad aj z hororu Návrat do Silent Hill 3D (2012), dobrodružného fantasy Siedmy syn (2014), drámy Pompeje (2014), vojnového filmu Testament mladosti (2014), mokumentu Sedem dní v pekle (2015) či mysteriózneho westernu Brimstone (2016). Svoj hlas prepožičal jednej z postáv v animovanom filme Ako si vycvičiť draka 2 (2014).

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA/Photo by Evan Agostini/Invision/AP

Tagy: Kit Harington

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov