Pocta pre hviezdu z Teórie veľkého tresku: Tohto sa každý nedožije

Herecké obsadenie seriálu Teória veľkého tresku
29.10.2014Herci a herečkyNa hollywoodsky chodník slávy dnes pribudla ďalšia hviezda. Herečke Kaley Cuoco, celebrite z populárneho seriálu Teória veľkého tresku, v ktorom stvárňuje atraktívnu Penny, sa dostalo veľkého uznania, keď počas ceremónie slávnostne odhalili jej meno, už natrvalo zapísané do „siene slávy“ tých najväčších velikánov kinematografie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pochvalne sa o Cuoco vyjadril aj Chuck Lorre, tvorca Teórie veľkého tresku. „Má úžasné nadanie ako komička, ktoré sa nemôžete naučiť. Jej intuitívna povaha a cit pre to, ako zahrať scénu, plus všetky tie skúsenosti, ktoré nabrala počas seriálu 8 jednoduchých pravidiel, ju veľmi obohatili. Dokáže všetko, o čo ju požiadate, a to je naozaj veľký dar,“ cituje portál Variety úspešného amerického spisovateľa, režiséra a scenáristu.


Keď sa hercom pomútil rozum: 10 úloh, ktoré nikdy nemali vziať


Kaley Cuoco sa stala známou vďaka postave Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 - 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 - 2006). Známa je však najmä ako Penny zo spomínanej Teórie veľkého tresku.

Zdroj: variety.com  SITA 

Foto: SITA, Facebook

Tagy: Teória veľkého tresku Kaley Cuoco Hollywood

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov