Hollywoodske hviezdy na Slovensku: Douglas a Zeta-Jones na súkromnej návšteve nášho politika

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones
05.08.2019Herci a herečkyMierový veľvyslanec Organizácie Spojených národov (OSN) Michael Douglas navštívil v nedeľu spolu s manželkou Catherine Zeta-Jones Bratislavu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Privítal ich šéf rezortu diplomacie Miroslav Lajčák (nominant Smeru-SD). Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR. Americký herec pricestoval na Slovensko na súkromnú návštevu. 

"Teším sa, že som mohol na pôde nášho rezortu nadviazať na náš minuloročný rozhovor v New Yorku," uviedol Lajčák po stretnutí, ktoré sa uskutočnilo v historických priestoroch Palugyayovho paláca. Rozprávali sa o aktuálnom dianí vo svete, odzbrojovaní, ochrane práv detí, ale aj o spoznávaní Slovenska.


Mohlo by vás zaujímať: Neistá Gwyneth Paltrow: Prijať samú seba sa naučila až s pribúdajúcimi rokmi


Ako šéf rezortu diplomacie povedal, s filmovou dvojicou sa zoznámil v New Yorku počas svojho pôsobenia vo funkcii predsedu 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN. "Michael Douglas je veľmi aktívnym mierovým veľvyslancom OSN, jeho angažovanosť je veľmi prínosná a rozhovor s ním inšpiratívny. Catherine Zeta-Jonesová je zase aktívna v charitatívnych organizáciách, ktoré sa venujú ochrane práv detí vo svete. Veľmi oceňujem angažovanosť známej hereckej dvojice," uzavrel Lajčák.

Zdroj: TASR 

Foto: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP

Tagy: Michael Douglas Catherine Zeta-Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov