Násilie, alkohol, kupliarstvo, prostitútky: Tieto hviezdy si posedeli za mrežami

koláž - herci za mrežami
20.08.2019Herci a herečkyAj obľúbené herecké hviezdy sú len ľudia, takže sa aj im môže stať, že spravia niečo, čo sa vymyká medziam zákona. V niektorých prípadoch viac, v iných menej. Každé ich pošmyknutie však dôkladne monitoruje verejnosť a médiá. Pozrite sa, ktorí herci či herečky sa ocitli za mrežami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vince Vaughn

Sympaťáka, známeho najmä z romantických komédií, zatkli v roku 2018. Vince Vaughn si totiž neoprávnene sadol za volant, keď bol pod vplyvom alkoholu. Jeho trestom bola okrem trojročnej podmienky aj povinná odvykačka.


Mohlo by vás zaujímať: Škandalózny prípad slávnych herečiek: Podvod obludných rozmerov, zatiahli do neho vlastné dcéry


Bill Cosby

Poriadnu hanbu si vyslúžil aj kedysi veľmi obľúbený komik Bill Cosby. Vo veku osemdesiat rokov ho odsúdili za zdrogovanie a znásilnenie mladej ženy v roku 2004. Ozvali sa pritom viaceré ženy s podobným obvinením. Súd ho takisto poslal za mreže.

Lindsay Lohan

Kariéra Lindsay Lohan je poriadne popretkávaná škandálmi. Okrem iných ju preslávil aj plačúci výstup. Keď herečka porušila podmienky predchádzajúceho trestu, sudkyňa ju odsúdila na 90 dní vo väzení a 90 dní v rehabilitačnom zariadení. Vo väzení potom spustila taký plač, že samotku opustila po štrnástich dňoch.


Mohlo by vás zaujímať: Pamätáte si na seriál Smallville? Osudy hercov, sexškandál... FOTO Takto teraz vyzerajú!


Hugh Grant

Aj britský fešák sa dostal do sporu so zákonom. Po tom, čo ho pristihli s prostitútkou, zdobil dlhú dobu titulné strany bulvárnych plátkov. Za takúto nelegálnu činnosť ho, samozrejme, zatkli.

Mel Gibson

Od rozvodu to s Melom Gibsonom, ktorý sa inak prezentoval ako slušný katolík, šlo dole vodou. Preháňal to s alkoholom a údajne aj mlátil ženy. Všetko vyvrcholilo, keď ho chytili šoférovať opitého a navše sa pobil aj s mužmi zákona.


Mohlo by vás zaujímať: Dlhé roky zakázané, skryté a stále tajomné: Tieto filmy nemali diváci nikdy vidieť!


Allison Mack

Americká herečka, ktorú preslávil predovšetkým seriál Smallville, sa priznala ku kupliarstvu. Pre vodcu sekty NXIVM pomáhala zháňať ženy. Allison Mack vraj bola presvedčená, že organizujú sebazdokonaľovacie kurzy. To však nebola pravda. Obete nútili poskytovať sexuálne služby.

Jamie Waylett

Herec z filmov o Harry Potterovi bol v roku 2012 odsúdený na dva roky za účasť na nepokojoch v Londýne. Jamie Waylett si tiež vypočul dvanásťmesačný test za zaobchádzanie s ukradnutým tovarom. A nepomohol mu ani čarovný prútik.

Robert Downey Jr

Talentovaný a mega úspešný herec si vypočul rozsudok v roku 1997 aj 1998 za držanie drog a zbraní a tiež vniknutie do susedného domu. Po pozitívnom drogovom teste v čase jeho skúšobnej doby bol v roku 1999 uväznený a neskôr umiestnený do liečebného ústavu v štátnej väznici.

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/Patrick Kunzer/Daily Herald via AP, SITA/AP Photo/Matt Rourke, SITA/Andy Kropa/Invision/AP, SITA/Richard Shotwell/Invision/AP, SITA/Vianney Le Caer/Invision/AP, SITA/AP Photo/Richard Drew, SITA/AP Photo/Sang Tan, SITA/Chris Pizzello/Invision/AP

Tagy: Mel Gibson Robert Downey Jr Lindsay Lohan Hugh Grant Vince Vaughn

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov