Slávni nerváci z Hollywoodu: Tieto hviezdy neudržali svoje prehnané emócie na uzde

hollywoodski nerváci
26.09.2019Herci a herečkyChytiť raz za čas nervy je jedna vec, no nezvládať svoj hnev, vybuchnúť v rôznych situáciách, pričom si to odnesú nevinní - to je už iná káva. Tieto hviezdy, hoci sa to nezdá, majú veľký problém so zvládaním hnevu a neraz to poriadne prehnali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Alec Baldwin

O tom, že Aleca Baldwina neradno vytočiť, vie svoje aj novinár, ktorý chcel odfotiť jeho vtedajšiu manželku Kim Basinger s práve narodenou dcérou Ireland. Obeťou jeho bláznenia sa neskôr stala aj samotná Kim. V hlasovej správe ju nazval drzým malým prasaťom.


Mohlo by vás zaujímať: Veľká radosť slávneho herca: Bude z neho šesťnásobný otec!


Jonathan Rhys Meyers

Áno, aj jeden z najkrajších hercov má problémy s agresívnym správaním. Kvôli hercovmu správaniu pod vplyvom alkoholu ho dokonca zatkli v lietadle. Meyers sa veľmi hlučne hádal so svojou manželkou a dokonca si na palube aj napriek zákazu zapálil elektronickú cigaretu. Problémy so zvládaním agresivity mal herec už aj predtým a rozhodol sa vyhľadať odbornú pomoc.

Sean Penn

Herec Sean Penn má síce za sebou herecké úspechy, no v živote je často násilnícky. V roku 2010 opakovane kopal do fotografa a zničil mu celé vybavenie, pričom to nebolo prvýkrát, čo sa dostal do potýčky s fotografom. Za podobný útok ho odsúdili už v roku 1987.


Mohlo by vás zaujímať: Kultové, no kompletne vymyslené: VIDEO Takto herci improvizovali v legendárnych scénach!


Christian Bale

Úspešnému hercovi ušli nervy po tom, čo počas natáčania dôležitej scény plnej emócií jeden z členov technického štábu vošiel na scénu a prerušil tak jeho sústredenie. Čo nasledovalo potom, je dodnes prístupné na internete.

Mel Gibson

Povesťou známeho agresora sa môže pochváliť aj Mel Gibson. Napríklad v roku 2015 pri stretnutí s novinármi stratil kontrolu nad svojimi emóciami a napadol fotografku Kristi Miller, ktorá sa ho snažila odfotiť. Počas incidentu sa jej hercova priateľka ospravedlnila za jeho správanie.

Autor: © Zoznam/mb

Foto: koláž Telkáč, SITA/Charles Sykes/Invision/AP, SITA/Willy Sanjuan/Invision/AP, SITA/Evan Agostini/Invision/AP, SITA/Vianney Le Caer/Invision/AP

Tagy: Mel Gibson Christian Bale Alec Baldwin Sean Penn Jonathan Rhys Meyers

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov