Sladký Kouďák z Krok za krokom je preč! FOTO Je to skutočne on? Vôbec sa na seba nepodobá

28.09.2019Herci a herečkyPamätáme si ho ako svojského a vtipného dobráka z Krok za krokom. Kouďák nás v seriáli roky rozosmieval. Z vysokého, chudého chlapca však neostalo nič! Spoznali by ste ho aj teraz?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Do našich sŕdc sa naždy zapísal ako svojský vtipálek Cody. Dnes je z 52-ročného herca hora svalov. Inak sa to nazvať nedá. Herec Sasha Mitchel na sebe tvrdo maká a dnes by ho mnohí naozaj nespoznali. Kouďák patrí k jeho najznámejším postavám, ktoré si zahral, objavil sa aj v legendárnom seriáli Dallas, no odvtedy sa herectvu nevenuje. 

K cvičeniu ho priviedol krach prvého manželstva

Miesto toho si vychutnáva iné hobby. Roky sa venuje kickboxu a taekwondu. Je držiteľom čierneho pásu v taekwonde a majstrom v kickboxe, čo mu neskôr umožnilo získať úlohu v troch filmoch zo série Kickboxer. V minulosti sa venoval aj modelingu a predvádzal pre značku Calvin Klein.

Jeho prvou manželkou sa v roku 1990 stala Jeanette Robbins. Mali spolu štyri deti a o sedem rokov sa rozviedli. Toto manželstvo bolo naozaj búrlivé, niekoľkokrát totiž museli zavolať do ich domácnosti policajtov kvôli domácemu násiliu.

Počas rozvodu žiadal Mitchell, aby dostal deti do výhradnej starostlivosti, jeho manželka bola totiž labilná. Dnes môže Jeanette vidieť deti len pod dozorom. Práve toto manželstvo ho viedlo k cvičeniu. V roku 2010 si Mitchell vzal svoju druhú ženu Rachel Mitchell, ktorá je známa aj pod menom Sharmaine Rayner. O päť rokov neskôr sa rozviedli. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: ČSFD/Warner Bros. Television

Tagy: Sasha Mitchell Krok za krokom

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj