ŠOKUJÚCE vyznanie Demi Moore: Ashton ma podvádzal a znova som začala piť! Kutcher reaguje

28.09.2019Herci a herečkyPopulárna hollywoodska herečka je momentálne na titulke takmer všetkých amerických médií. Dôvodom však nie je nový film ani škandál. Moore napísala šokujúcu autobiografiu o jej najväčších hriechoch - alkoholizme, drogách, neverách jej exmanžela a mnohých ďalších.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vo svojej novej knihe otvorene hovorí o jej manželstve a vzťahu s Ashtonom Kutcherom. Jej problém s alkoholom vraj zľahčoval, vyžadoval po nej aj trojku a dokonca ju dvakrát podviedol. Kutcher na to reagoval na sociálnej sieti, no nie tak ostro, ako mal pôvodne v pláne. 

Pri Ashtonovi som sa cítila ako 15-ročná

Autobiografia Demi Moore odhalila niekoľko zákutí jej života, o ktorých sa doteraz len hovorilo. Herečka sa podelila so svetom o jej problémy s alkoholom, drogami, ale aj o úskalia v manželstve s Ashtonom Kutcherom, s ktorým tvorila pár v rokoch 2005 až 2013. Ich vzťah bol v médiách ostro sledovaný najmä kvôli ich vekovému rozdielu.

V čase, keď sa Moore dala dokopy s Kutcherom, mala 40 rokov, on mal 25. „Mala som 40 a veľký život,“ píše v knihe Moore. „Ashtonov dospelácky život vtedy len začínal. Veľa som toho nevnímala, pretože som bola súčasťou jeho života. Cítila som sa ako 15-ročné dievča, ktoré dúfa, že ju niekto bude mať rád,“ uviedla.

Ako sama priznala, mala peniaze, Kutcher mal rád jej tri deti a vôbec sa toho neobával. „Zdalo sa, že je v pohode aj s „veľkosťou“ môjho exmanžela (Brucea Willisa, pozn. red.),“ povedala herečka. No šťastné roky podľa nej netrvali dlho. V novej knihe priznala, že ju Kutcher nútil, aby praktikovali sex v trojici s neznámymi ľuďmi a Moore nepomáhal ani s jej závilosťou na alkohole. Dokonca ju aj podvádzal. 

Závislosť na alkohole aj drogách

O tom, že ju podvádza, sa dozvedela z médií. V ďalšom rozhovore s Ellen DeGeneres herečka povedala, že sa s Kutcherom rozprávala pred publikáciou knihy. Moore zároveň uznala, že všetky udalosti, o ktorých písala, boli podané z jej uhlu pohľadu. K ďalším odhaleniam patrilo aj jej tehotenstvo. Keď mala 42 rokov, otehotnela s Kutcherom, no o dieťatko prišla v šiestom mesiaci. Zverejnila aj fotografiu s bruškom. Pár sa niekoľkokrát pokúšal o umelé oplodnenie. 

Okrem toho priznala, že po dvadsiatich rokoch porušila triezvosť a začala opäť piť a brala 12 tabletiek vikodínu na deň. Piť začala sčasti aj kvôli nechcenému potratu, no uviedla, že na tom mal podiel aj Kutcher tým, že jej problém s alkoholom zľahčoval a ako mladý človek sa chcel baviť. „Akoby som sa vrátila v čase a prežívala s ním, aké je to byť mladá. Omnoho viac, ako som bola schopná zažiť, keď som bola skutočne mladá.“ V roku 2011 herečka dosiahla dno, manželstvo sa rozpadlo a šla na odvykačku.

Ashton Kutcher sa bráni

Herec na tieto slová reagoval na sociálnej sieti. Napriek tomu, že Moore s Kutcherom o knihe pred jej publikovaním hovorila. Napriek tomu nie je však ľahké čítať o sebe také veci, aj keď Moore uviedla, že určite nechcela nikomu úmyselne ublížiť a všetko písala výlučne zo svojho pohľadu. „Pôvodne som chcel zverejniť oveľa štipľavejší tweet. Potom som sa pozrel na svojho syna, dcéru a manželku a vymazal som to,“ napísal herec na Twitteri. Následne zverejnil aj svoje telefónne číslo s tým, že ak chce niekto vedieť pravdu, nech sa mu ozve. 

Znásilnili ma a matke dali 500 dolárov

Demi Moore okrem iného priznala, že ju znásilnili, keď mala 15 rokov. Páchateľ mal pritom jej matka vyplatiť 500 dolárov. S odkazom na pripravované memoáre to v pondelok uviedla televízia ABC. Matka ju vraj brávala do barov, aby si ju muži všimli. „Bolo to znásilnenie a devastujúca zrada,“ povedala moderátorka Diane Sawyerová, ktorá s herečkou hovorila. Moore mala v čase znásilnenia 15 rokov. Keď vraj raz prišla domov a uvidela staršieho muža, ktorého poznala. 

Po znásilnení sa jej spýtal, aké to je, keď z teba vlastná matka robí šlapku. Moore si však nemyslí, že by ju matka predávala. „V hĺbke duše si to nemyslím. Bola to proste transakcia. Umožnila mu to však a poškodila mňa,“ povedala herečka o svojej matke, ktorá bojovala s alkoholom a niekoľkokrát sa pokúsila o samovraždu. Autobiografia Demi Moore má názov Inside Out a je herečkinou intímnou spoveďou o detstve slávnej herečky, o vzťahoch a o pomoci ostatným. Moore ju venovala svojim trom dcéram i problematickej matke. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Diane Bondareff, Video: YouTube/ABC News

Tagy: Ashton Kutcher Demi Moore

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov