TENTO sitcom nás roky bavil: FOTO Osudy a zmeny hlavných hrdinov... Najmladšia dcéra je už matkou!

04.10.2019Herci a herečkyPamätáte si na sitcom Bláznivý Jimov život? Komediálny seriál o rodine Jima a ich každodenných problémoch a príhod patril k tým, ktoré nás jednoducho bavili. Už je to 10 rokov, čo bola natočená posledná časť a 18 rokov od úplného začiatku sitcomu. Pozrite sa s nami na životné osudy hlavných hrdinov a ako sa na nich podpísal zub času.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ak si niekto nepamätá dej sitcomu, tak Jim v podaní Jima Belushiho je šťastný predmestský otec a tiež fanúšik bluesovej hudby. Spolu so svojou manželkou Cheryl majú tri deti, dcéry Ruby a Gracie a syna Kylea, v siedmej sezóne sa stali rodičmi dvojčiat Jonathana a Gordona.

Jim sa v seriáli často ocitá v ťažkých situáciách, pretože jeho "flákačská povaha" ho vedie k tomu, aby hľadal alternatívne spôsoby, ako urobiť veci s menším úsilím. Zatiaľ čo Cherylin brat Andy je Jimovým najlepším priateľom, jej sestra Dana sa často spája s Cheryl proti Jimovi... Proste taká "normálna" rodinka.

O tom, že sitcom mal u divákov úspech, svedčí aj počet natočených sérií. Celkovo sa nakrútilo 8 sezón a dohromady išlo o 182 epizód. Pôvodne bežal na ABC od 3. októbra 2001 do 2. júna 2009.  Prvý názov pre seriál bol "The Dad". Všimli ste si, že v seriáli nikdy nezaznie priezvisko Jimovej rodiny? Poďte sa s nami pozrieť, ako sa za posledné roky zmenili hlavní hrdinovia a čo od konca seriálu robili.

Jim Belushi - Jim

Jima Belushiho nemusíme veľmi predstavovať. Poznali sme ho už pred jeho vlastným seriálom, a to najmä vďaka desiatkam filmom, ktoré má za sebou. Blysol sa najmä v snímkach Thief (1981), Výmena (1983), Salvador (1986), Môj partner z K-9 (1989), Pán osud (1990), Kučeravá Sue (1991), Všade samé zvončeky (1996), Môj partner z K-9: Súkromný detektív (2002), Muž v tieni (2010) či Katie Says Goodbye (2016). Po sitcome Bláznivý Jimov život si zahral vo viacerých seriáloch, pričom za zmienku stoja Ochrancovia (2010 - 2011), Show Me a Hero (2015), Good Girls Revolt (2015 - 2016) a Mestečko Twin Peaks (2017).

Čo sa týka osobného života, dnes už 65-ročný Belushi sa oženil trikrát. Prvá svadba bola v roku 1980 so Sandrou Davenportovou. S ňou má syna Roberta Jamesa, ktorý pokračuje v otcových hereckých šľapajách. So Sandrou sa rozviedol po 8 rokoch manželstva. V roku 1990 si vzal herečku Marjorie Bransfieldovú, s ktorou manželstvo vydržalo iba 2 roky. Od roku 1998 bol ženatý s Jennifer Sloan, s ktorou má dcéru a syna. Po 20 rokoch manželstva však minulý rok požiadala Jennifer o rozvod.

Courtney Thorne-Smith - Cheryl

Americká herečka Courtney Thorne-Smith nám je najviac známa vďaka jej rolám Alison Parkerovej v seriáli Melrose Place a Georgie Thomasovej v Ally McBealovej. V sitcome Bláznivý Jimov život hrala Jimovu manželku Cheryl. Čo mnohí netušili, v roku 2007 otehotnela a zo začiatku svoje tehonstvo na obrazovkách musela skrývať. No neskôr sa zakomponovalo do scenára. Po účinkovaní v sitcome získala úspešnú rolu v seriáli Dva a pol chlapa ako Lyndsey McElroyová. 

Na začiatku 90. rokov Thorne-Smith chodila s Andrewom Shuehom, svojím milencom na obrazovke z Melrose Place . V júni 2000 sa herečka oženila s genetikom Andrewom Conradom, no už o rok sa konal rozvod. V roku 2007 sa vydala za Rogera Fishmana, a o rok neskôr, vo veku 40 rokov, porodila svoje prvé dieťa, Jacoba Emersona Fishmana. Okrem herectva sa 51-ročná herečka venuje aj písaniu. V roku 2007 jej vyšiel román s názvom Outside In.

Larry Joe Campbell - Andy

Herec a komik Larry Joe Campbell po stvárnení Andyho, Jimovho švagra, si zahral vo viacerých seriáloch. V roku 2009 stvárnil policajta v seriáli Weeds (Tráva), neskôr hral v The Orville (2017), America Vandal (2017) a najnovšie v seriáli Mama (2019). Od roku 1997 tvorí pár s Peggy Campbellovou, s ktorou sa vzal v roku 2000 a majú spolu päť detí.

Kimberly Williams-Paisley - Dana Gibsonová

Kimberly preslávila rola Anne Banksovej vo filme Hlava rodiny (1991) a o 4 roky neskôr v jeho pokračovaní. Preto nám v sitcome Bláznivý Jimov život. kde hrala Jimovu švagrinú Danu Gibsovú., nebola neznáma. Po ňom uspela v seriáli Nasville (2012) či Flash (2019). V poslednom období si zahrala aj v snímkach ako Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda (2015) či The Christmas Chronicles (2018).

Rovnako ako jej seriálový kolega Larry, aj dnes už 48-ročná Kimberly, mala šťastie na životného partnera. V roku 2003 sa vydala za country speváka Bradona Paisleyho. Vo februári 2007 porodila svojho prvého syna Williama Huckleberryho Paisleyho a o dva roky neskôr sa im narodil druhý syn. Prežívala aj ťažké obdobie, jej matke Linde bola totiž diagnostikovaná primárna progresívna afázia, ktorá je formou demencie. Kimberly napísala knihu Where the Light Gets In zverejnenú v roku 2016. Kniha rozpráva príbeh choroby jej matky od jej diagnostiky až po súčasnosť. Jej matka zomrela krátko po vydaní knihy.

Taylor Atelian - Ruby

Atelian si zahrala v sitcome najstaršiu dcéru Jima, Ruby. V rokoch 2002-2006 bola nominovaná na cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom seriáli. Venuje sa tancu, baletu, jazzu a v súčasnosti má 24 rokov.

Billi Bruno - Gracie

Billi si zahrala Jimovu druhú dcéru Gracie. V rokoch 2002, 2004, 2005 a 2006 bola tiež nominovaná na cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom seriáli. Od roku 2012 sa Bruno neobjavila v žiadnych významných filmoch a televíznych seriáloch. Čo sa týka jej osobného života, viacerí môžu byť šokovaní tým, že v súčasnosti 22-ročná herečka je už matkou. Jej dcéra Mila Grace sa narodila, keď mala 19 rokov. O tom, či je vydatá, však mlčí.

Conner Rayburn - Kyle

Conner Raburn si počas účinkovana v sitcome zahral aj vo komédii Agent v sukni 2 (2006) a neskôr v snímkach ako Starí psi (2009) po boku Robina Williamsa a Johna Travoltu či Umenie klamať (2009). V súčasnosti má 20 rokov a je slobodný.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © American Broadcasting Company (ABC), Video: Youtube

Tagy: Bláznivý Jimov život

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov