Jennifer Aniston prekvapila: Pochválila sa výnimočnou FOTO! Priatelia sú späť

20.10.2019Herci a herečkyNo zatiaľ len na Instagrame. Jennifer Aniston doteraz nebola fanúšikom sociálnych sietí. To sa však zmenilo. Herečka sa zrejme rozhodla, že si založí konto na populárnej sociálnej sieti. Začala vo veľkom štýle! Jej prvý príspevok bol skutočne výnimočný. Od konca seriálu priatelia už hercov málokedy vidíme pokope. Prvý príspevok Rachel však zachytáva všetkých šiestich.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jennifer Aniston sa zrejme rozhodla, že je na čase založiť si účet na Instagrame. Zverejnila totiž selfie fotku s hereckými kolegami zo seriálu Priatelia. Zdá sa, že toto desaťročné seriálové priateľstvo prerástlo do celoživotného kamarátstva šiestich hercov, ktorí vytvorili nezabudnuteľný príbeh.

Instagramoví Priatelia

„A teraz sme aj instagramoví Priatelia. Ahoj, Instagram,“ napísala Aniston vo svojom prvom príspevku. Zdá sa, že jej herecký kolegovia sú z toho nadšení. Privítala ju Courteney Cox alias seriálová Monika, Reese Witherspoon a dokonca aj jej bývalý Justin Theroux. „Áno! Vitaj na Instagrame, Jen,“ napísala predstaviteľka Pravej blondínky. 

Na sociálnej sieti ju privítala aj jej najlepšia kamoška Courteney Cox. „Ahoj, Jen! Vitaj vo svete sociálnych médií... je to na hov*o. Budeš to milovať!“

Medzi šiestimi hercami panovala dokonalá chémia a cítiť to aj v seriáli. Pre všetkých to bola brána do Hollywoodu a prvá veľká úloha. Zrejme najviac to využila Jennifer Aniston, ktorá je známa aj z viacerých ďalších filmov. Ostatní herci toho majú na konte síce menej, no milujeme ich rovnako. Doteraz sa všetci stretávajú a sú skvelými Priateľmi. 

Zvyšok Priateľov na sociálnych sieťach

Zdá sa, že ženská časť Priateľov je na Instagrame aktívnejšia. Okrem Jennifer Aniston holduje Instagramu aj Courteney Cox. Aj ona sa pochválila fotkou s hercami z Priateľov. „Vzácna noc a milujem to,“ napísala k fotke na Instagrame predstaviteľka Moniky. Cox sa s Aniston zoznámila počas natáčania a odvtedy sú najlepšími priateľkami nielen v seriálovom, ale aj v reálnom živote. 

Okrem toho zverejnila aj fotografiu ženskej časti Priateľov. S Lisou Kudrow a Jennifer Aniston oslavovala svoje narodeniny. „Aké mám šťastie, že oslavujem narodeniny s týmito dvoma? Milujem vás, dievčatá. Tak veľmi,“ napísala. Ďalším, kto je na Instagrame je David Schwimmer alias seriálový Ross, zatiaľ však má len dva príspevky. 

Moje oči, moje oči!

Tejto sociálnej sieti holduje aj Matt Le Blanc, ktorého si navždy zapamätáme ako Joeyho, a Lisa Kudrow známa ako pojašená Phoebe. Tá takisto prispieva na Instagram fotkami so svojimi kamoškami. „Už sme takmer na mieste,“ napísala k jednej z fotiek z dámskej jazdy. 

Herečky si zo seba vedia aj vystreliť. „Nikdy som nevyzerala lepšie. A Courteney tiež.“

Na ďalšej fotke, kde je s Cox, napísala jednoducho. „Moje oči, moje oči.“ Obe herečky sa na nej smejú. Táto hláška totiž odkazuje na jeden z dielov Priateľov, kde Phoebe z Rossovho bytu prvýkrát uvidela Chandlera a Moniku, ako sa bozkávajú a vykríkla pri tom práve tieto slová. Jediný, kto nie je zatiaľ na sociálnych sieťach, je Matthew Perry alias Chandler. Nevadí. Ostatní nám ho aspoň sprostredkovane ukážu.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Richard Shotwell/Invision, Instagram/Courteney Cox, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston

Tagy: Priatelia Jennifer Aniston

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov