Skrývajú elixír mladosti? Týchto 12 hereckých hviezd vôbec nestarne... FOTO ako dôkaz!

29.10.2019Herci a herečkyPotichu im závidíme! Reč je o hercoch a herečkách, na ktorých čas akoby nemal žiaden vplyv. Sú v tom gény, plastika či prirodzená krása? Nech je to už akokoľvek, títo herci dokazujú, že vek je len číslo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Keanu Reeves

Úspešný herec Keanu Reeves je už dlho pozorovaný verejnosťou pre to, že sa v tvári vôbec nemení. Veď stačí jediný pohľad na jeho fotografie a máte dojem, že každý rok je úplne rovnaký. Najnovšie si nechal podrásť vlasy a bradu, vďaka čomu pôsobí síce staršie, no všetko ostatné je stále rovnaké. Jednoducho nejakým zázrakom zastavil starnutie a v 55 rokoch vyzerá rovnako, ako pred 13 rokmi.

Jennifer Aniston

Americká herečka Jennifer Aniston je stále, aj keď už má 50 rokov, zaradená do zoznamov časopisov najkrajších žien na svete. Vroku 2004 a 2016 bola podľa časopisu People číslom jeden. A my by sme sa ani nečudovali, keby to vyhrala aj tento rok. Vľavo je v roku 2005 a vpravo aktuálne ako sexi päťdesiatnička. Priznajte sa, tipovali by ste hviezde seriálu Priatelia toľko rokov?

Halle Berry

Ďalšia nestarnúca kráska, ktorá patrí k najkrajším a najzvodnejším herečkám na svete. Halle Berry vďačí za svoj jedinečný výzor rodičom, jej otec bol Afro-Američan a matka beloška. Verili by ste, že medzi fotkami je rozdiel 17 rokov? V auguste herečka oslávila 53 rokov, no nikdy by sme jej toľko nepovedali. 

Will Smith

Filmová hviezda, raper a zabávač. Will Smith patrí k najobľúbenejším hollywoodskym hercom, o čom svedčí jeho obrovská fanúšikovská základňa a okrem toho je zaradený k nalepšie zarábajúcim hviezdam na svete. Keď sa k tomu pridá jeho mužská príťažlivosť, je to ten správny mix, ktorý by chcel mať (asi) každý z nás. Hádali by ste, že medzi fotografiami je 18 ročný rozdiel?

Cindy Crawford

Zreje ako víno. Aj takto by sa dala opísať asi najslávnejšia modelka Cindy Crawford, ktorá sa blysla aj v niekoľkých filmoch a bola niekoľko krát zaradená medzi najsexi a najkrajšie ženy sveta. Ako raz priznala, s botoxom začala už v jej 28 rokoch. Keby to sama neprezradila, asi by sme na to nikdy neprišli, keďže aj v 53 rokoch vyzerá stále prirodzene. V tomto prípade teda môžeme povedať, že vďaka plastike a pravidelnej starostlivosti je stále rovnako krásna a mladá, ako v roku 2001, kedy mala iba 35 rokov. 

Gwyneth Paltrow

Herečka, speváčka, podnikateľka a spisovateľka. Toto všetko stíha príťažlivá blondínka Gwyneth Paltrow, hviezda marvelovskej série o Iron manovi. Táto herečka tiež patrí k tým šťastným, pre ktorých je vek iba číslo, a to doslovne. Za 14 rokov sa nezmenila takmer vôbec a skôr by sme povedali, že ubehol iba nejaký ten rok. Veď posúďte sami. 

Gabrielle Union

Herečka Gabrielle Union, ktorú ste mohli vidieť vo filmoch Bad Boys 2 či Mysli ako muž alebo najnovšie v seriáli L.A.'s Finest po boku Jessici Alby, patrí bez pochyby na tento zoznam nestarnúcich hereckých hviezd. Svedčia o tom aj nasledujúce fotografie, pri ktorých máte pocit, že si len zmenila účes a obe fotky urobila v ten istý deň a nie, že je medzi nimi 15-ročný rozdiel. 

Paul Rudd

Hviezda MCU trhákov o Ant manovi, ktorý má za sebou desiatky filmov a najradšej hrá v romantických snímkach a komédiách. Hovoríme o Paulovi Ruddovi, ktorý sa za 15 rokov takmer vôbec nezmenil (možno len viac zmužnel a schudol). Tipovali by ste, že tento rok jubiloval a má 50 rokov?

Jessica Alba

Americká herečka Jessica Alba v tomto zozname rozhodne nemohla chýbať. Sympatická kráska bola zaradená medzi najatraktívnejšie, najkrajšie a najsexi celebrity sveta, či do zoznamu časopisu Maxim Magazine Hot 100 od roku 2001 do roku 2014. V tomto prípade teda stačí jediný pohľad a je jasné, že herečka skôr mladne, ako starne. Na fotografii vľavo je Alba v roku 2005 a vpravo v súčanosti. Ako to len robí?

Jennifer Lopez

Talentovaná a príťažlivá Jennifer Lopez, ktorá bola v roku 2012 vyhlásená časopisom Forbes za najmocnejšiu celebritu sveta, toho stíha naozaj veľa. Je herečka, speváčka, tanečnica, módna návrhárka, producentka a podnikateľka, no napriek tomu sa to neodráža na jej výzore. Práve naopak. Čím viac rokov má, tým vyzerá lepšie, za čo určite môžu aj hodiny strávené v posilňovni a luxusná starostlivosť. V lete oslávila 50 rokov, no pri porovnaní s jej 32-ročným priateľom je tomu len veľmi ťažko uveriť.

Reese Witherspoon

Patrí medzi najlepšie platené herečky na svete. Časopis Time ju v rokoch 2006 a 2015 označil za jednu zo 100 najvplyvnejších ľudí na svete. Reč je o Reese Witherspoon, ktorá ani náhodou neoplýva vlastnosťami "pravej blondínky", ktorú si zahrala v dvoch filmoch. Sympatická herečka vyzerá v 43 rokoch úžasne a za 14 rokov nezostarla ani o kúsok.

Elijah Wood

Hviezda trilógie Pán prsteňov, Elijah Wood, akoby za posledných 17 rokov nezostarol ani o deň. Aj keď si nechal narásť malé strnisko, stále v ňom vidíme 20-ročného mladíka a nie 38-ročného vyspelého muža. Elijah Wood musí určite popíjať tajný elixír mladosti. Alebo nie?

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, Photo by Willy Sanjuan/Invision/AP, Photo by Danny Moloshok/Invision/AP, Photo by Richard Shotwell/Invision/AP

Tagy: Paul Rudd Will Smith Elijah Wood Cindy Crawford Halle Berry Jennifer Aniston Gwyneth Paltrow Reese Witherspoon Gabrielle Union Jessica Alba

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov