Potteromaniaci vo vytržení: FOTO Obľúbené hviezdy sa opäť stretli... Chrabromil verzus Slizolin!

21.12.2019Herci a herečkyJe to už nejaký ten čas, čo bola natočená posledná časť obľúbenej série o Harry Potterovi. Preto stačí len obyčajná zmienka alebo fotografia, aby to rozpútalo medzi fanúšikmi šialenstvo. Tentoraz sa o to postaral predstaviteľ Draca Malfoya, Tom Felton, ktorý na sociálnej sieti Instagram zverejnil fotografie s hviezdami Harryho Pottera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vianoce sú časom na spájanie ľudí. Týmto sa pravdepodobne inšpirovali aj herci z Harryho Pottera. Tom Felton, ktorý si zahral filmového záporáka Draca Malfoya, zverejnil na Instagrame fotografiu, ktorá ihneď rozprúdila diskusiu fanúšikov.

Na snímke je spolu s Emmou Watson (Hermionou Grangerovou), Evannou Lynchovou (Lunou Lovegoodovou), Bonnie Wrightovou (Ginny Weasleyovou) a Matthewom Lewisom (Neville Longbottomom). Prípevok doplnil vtipným hashtagom "Chrabromil verzus Slizolin". Fotografie majú v súčasnosti asi milión a pol "Páči sa mi to".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Felton (@t22felton),

Fotografiu zverejnila aj Emma Watson na svojom instagramovom účte v čiernobielej farbe, pričom ona s ňou zožala viac ako dvojnásobný úspech u fanúšikov. Pre Toma Feltona a Emmu Watson nešlo tento rok o prvé stretnutie. Stretli sa totiž začiatkom tohto roka, kedy ju mal naučiť hrať na gitaru.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © 2004 Warner Bros., Instagram/Tom Felton

Tagy: Harry Potter Tom Felton

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov