Emilia Clarke dala fanúšikom stopku: Už žiadne selfie!

Emilia Clarke
23.12.2019Herci a herečkyAnglická herečka Emilia Clarke už nebude pózovať fanúšikom pre takzvané selfie fotky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tridsaťtriročnú rodáčku z Londýna k tomu doviedol muž, ktorý sa s ňou chcel odfotiť, keď začala počas záchvatu paniky plakať. "Kráčala som po letisku a zrazu som dostala záchvat, ktorý zapríčinilo úplné vyčerpanie. Plakala som a ten chlapík sa ma spýtal, či si s ním spravím selfie," povedala v podcaste Table Manners.

Herečka však dodala, že fanúšikom rada venuje autogram. "Pokojne sa im na niečo podpíšem. Pri takejto príležitosti aspoň zažijete nejakú interakciu s tou osobou. Spýtate sa, ako sa volá, komu mám autogram venovať. Trocha sa porozprávate a je to ľudskejšie," vyjadrila sa.


Mohlo by vás zaujímať: Kate Beckinsale poriadne šokovala všetky manželské páry: TOTO tvrdenie myslí naozaj vážne?


Emilia Isobel Euphemia Rose Clarke je známa najmä ako Daenerys Targaryen zo seriálu Hra o tróny (2011-2019). Okrem toho sa predstavila vo filmoch Spike Island (2012), Dom Hemingway (2013), Terminator: Genisys (2015), Predtým, ako som ťa spoznala (2016) a Solo: A Star Wars Story (2018). V roku 2014 ju pánsky online magazín AskMen.com vyhlásil za najpríťažlivejšiu ženu sveta, v septembri 2015 ju zasa magazín GQ označil za Ženu roka a v októbri ju pánsky mesačník Esquire vyhlásil za Najsexi ženu.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/Jordan Strauss/Invision/AP

Tagy: Emilia Clarke

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov