Hlava bez vlasov či plešina? Pre tieto hviezdy žiaden problém... Urobili si z toho prednosť!

10.01.2020Herci a herečkySú herci, ktorých si s vlasmi ani nevieme predstaviť. Napriek tomu, že nemajú bohatú hrivu, na charizme a sexepíle nestrácajú. Veď viete si už predstaviť Jason Stathama či Vin Diesela s vlasmi? Už by to jednoducho nebolo ono.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Bruce Willis

Akčný hrdina, ktorý vždy všetkých zachráni a zvíťazí. Reč je o Bruceovi Willisovi, ktorý patrí medzi herecké špičky už desiatky rokov. V tomto prípade platí, že ako mu v mladosti svedčali vlasy, dnes mu práve "holá" hlava pridáva na príťažlivosti. Matka príroda tu vedela správne "čarovať", čo poviete?

O tom svedčia aj krásne ženy, ktoré mal počas života po boku. Jeho prvou manželkou bola krásna herečka Demi Moore, ktorý si vzal v roku 1987 a spolu majú tri deti. Rozviedli sa v roku 2000. Willis bol potom zasnúbený s herečkou Brooke Burnsovou, no nevydržalo to. 21. marca 2009 sa oženil s modelkou Emma Heming, s ktorou má dve deti.

Medzi jeho najlepšie filmy patria séria Smrtonosná pasca, Smrť jej pristane (1992), Pulp Fiction (1994), Piaty element (1997), Šakal (1997), Šakal (1997), Armageddon (1998), Mercury (1998), Šiesty zmysel (1999), Vyvolený (2000), Red (2010) či najnovšie film Sklenený (2019).

Dwayne Johnson

Hora plná svalov a charizmy. O Dwayneovi Johnsonovi ani nemožno pochybovať, že by do tohto zoznamu nemal patriť. "The Rock" patri medzi najkrajších mužov sveta, ktorý s krátkymi vlasmi vyzeral príťažlivo a sympaticky, no až vyholená hlava mu dodala tú správnu drsnú guráž. Od septembra 2019 je dokonca jeho účet na Instagrame štvrtý najsledovanejší na svete. Johnson má aktuálne za ženu Lauren Hashian, s ktorou sa vzali vlani a majú spolu dve deti.

Na konte má množstvo úspešných filmov, ako napríklad Vitajte v džungli (2003), Kráčajúca skala (2004), Plán hry (2007), sériu Rýchlo a zbesilo od piatej časti, Zúbková víla (2010), Práskač (2013), Hercules (2014), San Andreas (2015), Centrálna inteligencia (2016), Pobrežná hliadka (2017), Jumanji (2017, 2019), Mrakodrap (2018) či Rampage Ničitelia (2018).

Vin Diesel

Vin Diesel a vlasy? To k sebe ani nepasuje. Mnoho mužov bojuje, aby mali čo najkrajšiu "hrivu", no Vin Diesel takýto problém nemá. Môžeme povedať, že práve herecký talent v spolupráci s imidžom bez vlasov z neho spravili výnimočnú hollywoodsku hviezdu. Od roku 2007 má po boku partnerku Palomu Jiménez a má tri deti.

Na hereckej scéne je už 30 rokov, pričom má za sebou úspešné snímky, ako xXx (2002),  Posledný lovec čarodejníc (2017), sériu Riddick ale hlavne sa preslávil sériou Rýchlo a zbesilo.

Jason Statham

Hollywoodsky sexsymbol, ktorý niekoľko rokov pôsobil aj ako model. Jason Statham je jednoznačne mužom, za ktorým sa otočí každá žena a patrí medzi miláčikov fanúšičiek. Jemné strnisko a krátka plešinka je s ním spätá a patrí k jeho nezameniteľnému charizmatickému imidžu. Od roku 2010 má oči len pre svoju družku Rosie Huntington-Whiteleyovou, má syna.

Medzi jeho najznámejšie a najúspešnejšie snímky patria Lúpež po taliansky (2003), séria Kuriér, Zastav a neprežiješ (2006), Rallye smrti (2008), Zastav a neprežiješ, Mechanik zabijak (2011), sériu Expendables či Parker (2013).

Samuel L. Jackson

Jackson je plešatý, no rád vo svojich filmoch nosí parochne. „Keď som začal strácať vlasy, bolo to v dobe, keď mali všetci veľa vlasov. Zrazu som cítil veľkú dieru uprostred môjho afro," uviedol raz Samuel. Jeho prvá taká úloha s plešinou bola v neúspešnom filme Veľký špindeľ. Mnohí možno nevedia, že si zvyčajne vyberá svoje vlastné účesy pre každú postavu, ktorú zobrazuje.

Na svojej plešine sa pobavil prvýkrát, keď sa v The Tonight Show objavil plešatý. Vysvetlil, že si musel oholiť hlavu pre jednu úlohu, ale potom dostával stále viac a viac takých rolí a musel si naďalej holiť hlavu, aby sa pre neho mohli pripraviť parochne. Zažartoval, že „jediný spôsob, ako budem mať čas, aby som si nechal vlasy dorásť, je, ak nebudem pracovať“.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Frank Masi/Universal Pictures via AP

Tagy: Samuel L. Jackson Jason Statham Bruce Willis Vin Diesel Dwayne Johson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov