Veľké vyznanie Harryho Pottera: FOTO Tejto žene vďačím za kariéru!

31.01.2020Herci a herečkyPosledný diel legendárnej filmovej série o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi mal premiéru takmer pred desiatimi rokmi. Dodnes si však milióny z nás vždy radi ságu pozrú. Daniel Radcliffe na Instagrame zverejnil príspevok, v ktorom poďakoval osobe, bez ktorej by sa možno do filmu nedostal.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jeho prvým televíznym filmom bol David Copperfield. Vtedy desaťročný predstaviteľ Harryho Pottera sa v ňom objavil s ďalšou hviezdou seriálu profesorkou Minervou McGonagallovou. Vo filme si ju zahrala Maggie Smith a práve ona odporučila mladého Radcliffa tvorcom Pottera. 

Za všetko vďačím profesorke McGonagallovej

K príspevku zverejnil aj príbeh. Ide o spomienku na jeho pekný vzťah s Maggie Smith. „Prakticky to bola práve ona, ktorá mi dohodila prácu vo filme o Harrym Potterovi. Takže pre všetkých, ktorý nepoznajú tento príbeh, vlastne som jej obrovským dlžníkom za všetko,“ napísal Radcliffe. 

„Pracoval som s ňou na Davidovi Copperfieldovi a potom sa stala profesorkou McGonagallovou. Išla za režisérom Pottera a povedala mu, že „tohto chlapca musíte pozvať na kasting“. Takže jej v podstate vďačím za všetko. Na Maggie, mojú rozprávkovú krstnú mamu,“ dodal. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: TASR/AP, SITA/AP/Willy Sanjuan

Tagy: Harry Potter Daniel Radcliffe

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov