Telenovelu Skrytá vášeň sme milovali: FOTO Obľúbení hrdinovia po rokoch... Oni vážne nestarnú?!

04.02.2020Herci a herečkyKolumbijská telenovela, ktorá pobláznila celý svet. Skrytá vášeň, ktorá sa na Slovensku začala vysielať v roku 2003, mala v sebe tú správnu kombináciu drámy, komédie a romantiky, vďaka čomu si ju diváci zamilovali. Ak ste zvedaví, ako sa po rokoch zmenili bratia Reyesovci, sestry Elizondové a ďalší hrdinovia, tento článok je práve pre vás.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Skrytá vášeň je 188-dielna kolumbijská telenovela od Julia Jiméneza z roku 2003, ktorá je remakom inej kolumbijskej telenovely Las aguas mansas (Tiché vody) natočenej v roku 1994. Každá časť trvala 45 minút. Ak si nepamätáte, o čom táto telenovela bola, pripomenieme vám to.

Juan, Oscar a Franco sú bratia, ktorí majú ešte sestru Libiu. Tá je mladá, krásna a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, ktorý je o hromadu rokov starší ako ona. Libia otehotnie, ale Bernardo má nehodu na koni a umiera. Zdrvená dievča sa až teraz dozvedá, že Bernardo bol ženatý a mal tri dcéry, potom spácha samovraždu. 

Jej bratia chcú pomstiť sestrinu smrť a vydávajú sa do domu rodiny Elizondo. Tam stretnú tri krásne sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vydatá, ale jej manželstvo s Fernandom nie je šťastné. Bratia plánujú pomstu, nechajú sa zamestnať v dome Elizondových. Čo však nikto z nich nečakal, do krásnych sestier sa zamilujú. Pozrite sa, ako vyzerajú hlavní hrdinovia dnes a ako sa im darí. 

Danna García - Norma Elizondová 

Normu Elizondovú si v telenovele zahrala Danna García. Je modelkou a herečka, ktorá svoju televíznu kariéru začala už ako štvorročná. V Skrytej vášni hrala zaľúbenú dvojicu s Mariom Cimarrom, s ktorým stvárnila pár aj neskôr, v historickej telenovele La Traición z roku 2007. Danna má jedno dieťa, ktoré sa narodilo v júli 2017, z jej vzťahu so španielskym novinárom Ivánom Gonzálezom. V súčanosti má 41 rokov. 

Mario Cimarro - Juan Reyes Guerrero

Mario Cimarro, ktorý stvárnil Juana Reyesa, si zahral vo viacerých seriáloch, telenovelách aj vo filmoch. V súčasnosti má 48 rokov, no ako by sa od nakrúcania Skrytej vášne ani nezmenil. Tento kubánsky herec má za sebou viacero vzťahov aj manželstvo.

Mario Cimarro bol sedem rokov ženatý s herečkou Nataliou Streignardovou (1999 - 2006), neskôr chodil s herečkou Vanessou Villela a tiež herečkou Zuriaou Vega. Aktuálne je zasnúbený so slovenskou modelkou Bronislavou Gregušovou. O ruku ju požiadal v novembri 2019 pred vodopádmi v jednom z argentínskych národných parkov.

Paola Rey - Jimena Elizondová

Herečka Paola Rey, ktorá stvárnila Jimenu Elizondovú, si zahrala vo viacerých seriáloch aj vo filmoch. Na nejaký čas stiahla k modelingu a objavila sa v niekoľkých dieloch seriálu Deciciones. Ďalšia z telenoviel, v ktorej stvárnila hlavnú úlohu, je Amores de mercado. V súčasnosti má Paola 40 rokov. Tipovali by ste jej toľko?

Čo sa týka osobného života, v roku 2002 mala krátky pomer s portorikánskym spevákom Luisom Fonsim. V súčasnosti je šťastne vydatá za herca Juana Carlosa Vargasa, ktorého stretla pri natáčaní telenovely Montecristo. Vzali sa v roku 2010 a majú spolu dve deti, Olivera a Lea. S hercom Juanom Alfonso Baptistom, s ktorým stvárnila v Skrytej vášni pár, sú doteraz veľmi dobrí priatelia.

Juan Alfonso Baptista Díaz - Oscar Reyes Guerrero

Venezuelský televízny herec Juan Alfonso Baptista stvárnil v Skrytej vášni Oscara Reyesa. Na konte má viacero seriálov a telenoviel. Za sebou má niekoľko nevydarených vzťahov a manželstvo s herečkou Mariou Fernandou Barretovou, s ktorou sa mal vlani rozviesť. Aktuálne má Juan Alfonso 43 rokov. 

Natasha Klauss - Sara Elizondová

Herečka Natasha Klauss stvárnila v telenovele Saru Elizondovú. Okrem toho je pre slovenských divákov známa aj z telenoviel La Tormenta: Pokušenie lásky či Vojna Monteovcov. Natasha Klauss bola dvakrát vydatá. S prvým manželom, televíznym producentom, Victorom Gómezom má dcéru Isabellu. V roku 2003 sa vydala za Marcela Greca, s ktorým má dcéru Palomu. Po desiatich rokoch im však manželstvo stroskotalo. V súčasnosti má 44 rokov a vyzerá naozaj dobre.

Michel Brown - Franco Reyes

Argentínsky herec a spevák Michel Brown patril rozhodne medzi miláčikov diváčok, čo určite platí aj dodnes. Má totiž za sebou množstvo seriálov a telenovel a dokonca a filmy. V súkromnom živote tvoril nejaký čas pár s hereckou kolegyňou zo Skrytej vášne, a to Paolou Rey. V roku 2013 si vzal za ženu modelku Margaritu Muñoz. Aktuálne má seriálový Franco Reyes 43 rokov. 

Juan Pablo Shuk - Fernando Escandón

Predstaviteľ hlavného záporáka Fernanda Escandóna má za sebou množstvo seriálov a filmov, pričom za zmienku určite stojí úspešný seriál Narcos, v ktorom hral Colonela Martineza. Dnes má 54 rokov a je od roku 2012 je šťastne ženatý.

Kristina Lilley - Gabriela Acevedo Elizondová

Dnes už 56-ročná Kristina Lilley, ktorá stvárnila Gabrielu Elizondovú, matku Normy, Sary a Jimeny, je doteraz profesijne aktívna. Zahrala si v desiatkach televíznych seriáloch a telenovelách, za ktoré bola aj ocenená. Má dve dcéry.

Zharick León - Rosario Montes

Zharick León, ktorá si v Skrytej vášni zahrala barovú speváčku Rosario Montes, má dnes už 45 rokov, no tento vek by jej netypoval nikto. Bola dvakrát vydatá a má dve deti.

Lorena Meritano - Dinora Rosales

Lorena Meritano, ktorá v telenovele stvárnila potvoru Dinoru, má dnes už 49 rokov. Asi rok bojovala s rakovinou prsníka, nad ktorou zvíťazila v roku 2015. Od roku 2013 je vydatá za herca Ernesta Calzadilla. 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © RTI Televisión, Video: YouTube/NikusiQ15

Tagy: telenovela Skrytá Vášeň

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov