Po piatich dňoch pozitívna zmena! Toma Hanksa s manželkou prepustili z nemocnice

Tom Hanks s manželkou Ritou Wilsonovou
17.03.2020Herci a herečkyAmerický herec Tom Hanks a jeho manželka, herečka Rita Wilsonová, boli po piatich dňoch od zistenia nákazy koronavírusom prepustení z austrálskej nemocnice. Zatiaľ zostávajú v domácej v karanténe vo svojom dome v Austrálii.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Agentúru DPA o tom v pondelok informovala hercova hovorkyňa. Informácie o prepustení z nemocnice predtým priniesli aj americké médiá, podľa ktorých sa dvojica nachádzala v nemocnici v meste Gold Coast v austrálskom štáte Queensland.

Hanksa s manželkou pozitívne testovali minulý týždeň. Hanks, hviezda filmov Philadelphia či Forrest Gump, o tom informoval v stredu na svojom účte na Twitteri. Počas pobytu v Austrálii, kam prišiel Hanks v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho, sa im zvýšila telesná teplota.

Hanks bol v meste Gold Coast na tzv. predprodukcii filmu o Elvisovi Presleym, ktorý nakrúca austrálsky režisér Baz Luhrmann a v ktorom má Hanks stvárniť Elvisovho dlhoročného manažéra. Po zistení koronavírusu ďalšie práce na filme nateraz pozastavili.

Zdroj: TASR 

Foto: SITA/Jordan Strauss/Invision/AP

Tagy: Tom Hanks

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov