Tvrdá rana pre hviezdu Transformers: Jej otec zomrel na koronavírus... Emotívne FOTO pred smrťou

24.03.2020Herci a herečkyBritská herečka z filmu Transformers: Zánik Sophia Myles oznámila, že jej otec Peter († 67) zomrel na nový typ koronavírusu COVID-19, ktorý je aktuálne na vzostupe v Európe.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Štyridsaťročná herečka Sophia Myles v sobotu cez sociálnu sieť Twitter oznámila, že jej otec Peter (†67) zomrel. "Odpočívaj v pokoji, Peter Myles. Môj milovaný otec zomrel pred pár hodinami," uviedla hviezda Transformers: Zánik a Underworld s tým, že jej otec podľahol novému koronavírusu.

Predtým, 21. marca, na sociálnej sieti zverejnila dojímavú fotografiu, na ktorej je v nemocnici pri lôžku svojho umierajúceho otca, a vyzvala svojich fanúšikov, aby nový koronavírus nepodceňovali. 

Miles totiž pravidelne dva týždne predtým, odkedy sa zistilo ochorenie u jej otca Petera, informovala cez videoblogy fanúšikov o priebehu ochorenia a jeho zdravotnom stave.​"Len varovanie pre každého, môj otec je teraz zatvorený na oddelení s niekoľkými ľuďmi, ktorí majú vírus, a všetci umierajú. Väčšina z nich sú starší ľudia. Prosím, prosím, berte toto vážne, ľudia," varovala v jednom z videí, pričom dodala, že stav jej otca bol vážny kvôli pridruženým ochoreniam, nakoľko v roku 2018 bola jej otcovi diagnostikovaná Parkinsonova choroba.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Sky, Twitter/Sophia Myles

Tagy: Sophia Myles

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov