Baldwinova žena je opäť tehotná! Je to možné? Po dvoch potratoch sa stále nevzdáva

08.04.2020Herci a herečkyHilaria Baldwin opäť šokovala svet. Manželka hollywoodskeho herca je znova tehotná. Tvrdohlavo si ide za tým, že chce mať päť detí. Napriek tomu, že v minulom roku prekonala dva potraty, nevzdáva sa.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hilaria Baldwin sa jednoducho rozhodla, že bude mať päť detí. Zrejme jej v tom nezabránia ani dva potraty, ktoré prekonala minulý rok. Jeden v apríli a druhý v novembri. Len tri mesiace po poslednom potrate je opäť tehotná. 

Chcem piate dieťa!

Informáciu oznámila v pondelok prostredníctvom Instagramu. „Práve sme dostali skvelú správu, že je všetko v poriadku a aj toto maličké je zdravé. Chcela som to s vami zdieľať. Tak do toho ideme znova,“ napísala Hilaria. Baldwinova manželka má s hercom štyri deti a na sociálnej sieti so svojimi fanúšikmi pravidelne zdieľa zážitky s ratolesťami. Okrem toho sa podelila aj s oboma tehotenstvami aj následnými emóciami po potratoch.

Alec pred niekoľkými mesiacmi priznal, že by mu päť detí stačilo. Okrem štyroch potomkov s Hilariou má dcéru aj s bývalou manželkou a herečkou Kim Basinger, s ktorou prežil naozaj búrlivý vzťah. „Ach áno, ona by túto výzvu rada podstúpila, ale ja som ten, kto je proti," priznal minulý rok v marci Baldwin. Hilaria Baldwin sa živí ako učiteľka jógy. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Greg Allen, Video: Instagram Hilaria Baldwin

Tagy: Alec Baldwin Hilaria Baldwin

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov