Alan z Dva a pol chlapa sa vrátil do čias sitcomu: Bolo to šialené... TOTO povedal o Charlie Sheenovi

23.04.2020Herci a herečkyAmerický herec Jon Cryer (55) sa v rozprávaní pre zábavnú show Couch Surfing Entertainment Weekly vrátil späť k časom natáčania slávneho sitcomu Dva a pol chlapa. Napriek množstvu škandálov, ktoré sprevádzali jeho seriálového brata Charlieho Sheena, na neho nemôže povedať nič zlého.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V show Jon Cryer uviedol, že bol prekvapený úspechom sitcomuu Dva a pol chlapa. Zároveň však dodal, že prvých niekoľko rokov bolo skvelých. "Išlo to neuveriteľne hladko, bol to krásny čas a fungovalo to naozaj dobre," povedal Cryer a dodal, že keď začali so sitcomom, Sheen bol triezvy. 

Podľa Cryera bol Sheen veľmi hrdý na svoju triezvosť, ale potom, ako sa jeho manželstvo s Denise Richardsovou zrútilo, pravdepodobne vtedy do toho opäť spadol. "Spočiatku to zvládal a bol stále neuveriteľne profesionálny a, mimochodom, aj tak veľmi milý na všetkých na scéne," uviedol Cryer a dodal, že aj tak bolo na ňom vidieť, že sa trápi. Nakoniec sa to dostalo do bodu, keď sa výroba nakoniec zastavila, aby mohol Sheen podstúpiť rehabilitačný program, už tretí za rok.

Po tom, čo Sheen povedal niekoľko hanlivých poznámok zameraných na sieť sitcomu, CBS, tvorcu sitcomu, Chucka Lorra a samotného Cryera, a po jeho sebazničujúcom správaní sa, Sheenova zmluva bola v roku 2011 ukončená a jeho postavu Charlieho Harpera tvorcovia v sitcome zabili.

Cryer nakoniec opísal skúsenosť z práce na seriáli v tom čase slovom „šialený“. „Bola to jedna z prvých internetových búrok, plus je tu skutočnosť, že všetky naše práce sú spojené s týmto chlapom a my všetci sme jeho priatelia. Bolo to veľmi, veľmi zvláštne ako aj jeho aspekty, ktoré som absolútne nenávidel... Ale viete, som vďačný za roky, ktoré boli skvelé,“ povedal.

Po odpísaní Sheenovho Harpera ho nahradil Ashton Kutcher, ktorý stvárnil Waldena Schmidta, internetového milionára, ktorý si kúpil Harperov dom.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Columbia Broadcasting System

Tagy: Charlie Sheen Dva a pol chlapa Jon Cryer

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov