Obrovský smútok v rodine známeho komika: Stiller prišiel o otca! Budeš nám chýbať

12.05.2020Herci a herečkyVo veku 92 rokov zomrel americký herec Jerry Stiller, ktorý s manželkou Anne tvoril komediálnu dvojicu. O Stillerovej smrti informoval jeho syn Ben Stiller, ktorý je tiež známym hercom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„S ľútosťou oznamujem, že môj otec Jerry Stiller skonal z prirodzených príčin. Bol skvelým otcom aj dedom a po 62 rokov nanajvýš oddaným manželom Anne. Budeme nám veľmi chýbať. Ľúbím ťa, oci,“ napísal Ben Stiller na Twitteri.

Jerry Stiller, ktorý bol po rodičoch rakúsko-ruského pôvodu so židovskými koreňmi, zahájil kariéru v 50. rokoch minulého storočia. Na vrchol sa s manželkou Anne, ktorá zomrela pred piatimi rokmi, dostali v 60. a 70. rokoch a späť do centra pozornosti sa vrátil znovu v 90. rokoch predovšetkým vďaka úlohe Franka Costanza v komediálnom seriáli Show Jerryho Seinfelda. Na prelome tisícročia hral aj v seriáli Dvaja z Queensu.

Po boku svojho syna Bena, ktorý sa popri herectvu venuje aj režírovaniu a písaniu scenárov, sa objavil napríklad v komédiách Zoolander či Tesne vedľa.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP/Charles Sykes, Twitter

Tagy: Ben Stiller Jerry Stiller

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov