Hollywood opäť smúti: Zomrel herec z Priateľov! Bol to najvtipnejší človek, s akým som pracoval

17.05.2020Herci a herečkyVo veku 86 rokov zomrel v piatok americký herec a komik Fred Willard. Informovala o tom agentúra AP. Willard sa preslávil predovšetkým rolami v seriáloch ako sú Raymonda má každý rád alebo Moderná rodina.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Willard zomrel podľa vyjadrenia jeho dcéry „veľmi pokojne“ v Los Angeles, kde žil. Príčinu jeho smrti dcéra nezverejnila.

Zomrel pokojne v kruhu rodiny

„S ťažkým srdcom zdieľam správu, že môj otec odišiel veľmi pokojne,“ napísala hercova dcéra Hope Willard. „Pokračoval v práci a robil nás šťastnými až do konca. Milujeme ho! Bude nám navždy chýbať,“ dodala. 

Najvtipnejší človek, s ktorým som pracoval

Na herca si zaspomínal aj ďalší komik Steve Carrell. Nedávno totiž dokončili prácu na seriáli Space Forces, kde si Willard zahral Carrellovho otca. „Fred Willard vol najvtipnejší človek, s ktorým som kedy pracoval. Bol to milý a skvelý človek,“ napísal na Twitteri. 

Objavil sa aj v Priateľoch

Willard sa objavoval predovšetkým v epizódnych úlohách, okrem iného v seriáloch Ženatý so záväzkami, Krok za krokom či Priatelia. Zahral si tiež v desiatkach filmov, väčšinou vo vedľajších úlohách. Za svoju prácu bol štyrikrát nominovaný na cenu Emmy.

Zdroj: ČTK 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: YouTube/Learn English With Subtitles

Tagy: Priatelia Ženatý so záväzkami Fred Willard

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov