Šokujúca FOTO Chandlera z Priateľov: Je to vôbec on? Dobehla ho jeho minulosť

09.06.2020Herci a herečkyKeď sa povie Chandler Bing, všetci vieme, o koho ide. Jeden zo šestice Priateľov, ktorí nám napriek desiatkam opakovaní stále dokážu spríjemniť deň. Bohužiaľ, nie každému z nich prialo šťastie aj v osobnom živote. Matthew Perry si prešiel ťažkým obdobím, čo sa odzrkadlilo aj na jeho postave. Herca zachytili neupraveného, s cigaretou v ruke... Ledva ho spoznáte!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Chandler Bing je neoddeliteľnou súčasťou partie bláznivých kamarátov, ktorí svojím humorom desať rokov bavili milióny fanúšikov po celom svete. Chandlerov humor bol o niečo špecifickejší, ako humor ostatných, aj preto sme si ho obľúbili. Jeho život však nebol taký jednoduchý. V minulosti bol závislý od alkoholu aj drog. 

Chandlera by ste dnes nespoznali...

Napriek tomu, že sa mu v súčasnosti darí, neduhy z minulosti na ňom zanechali stopy. Zahraniční fotografi ho zachytili na ceste z rýchleho výletu do miestnej lekárne. S cigaretou v ruke vystúpil z auta pred jeho domom v Malibu, prsty na rukách mal mierne zažltnuté. Pôsobil unavene a opäť trpí nadváhou. Evidentne prežíva ťažké časy, keďže sa začiatkom mája skončil jeho dvojročný vzťah s 21-ročnou talentovou manažérkou Molly Hurwitz.

V minulosti tvoril pár s Yasmine Bleeth, rok chodil aj s Juliou Roberts. Jeden z najdlhších vzťahov mal s herečkou Lizzy Caplan. Ich vzťah sa skončil v roku 2012 po šiestich rokoch. Celý čas sa im podarilo držať ich vzťah v tajnosti. Obaja sú známi tým, že si svoj súkromný život strážia, ako to len ide. 

Boj so závislosťou

Perryho preslávila najmä jeho závislostná minulosť. V 90. rokoch, teda v čase, keď jeho popularita rástla rýchlosťou blesku, bojoval s drogami aj alkoholom. Ešte počas natáčania Priateľov v roku 1997 absolvoval 28-dňový liečebný program. Zbavoval sa závislosti od lieku Vicodin. Herec mal pre svoje závislosti problémy aj s váhou, ktorá drasticky kolísala. Po prvej odvykačke schudol na 66 kíl. Kvôli pankreatitíde potom zhodil ďalšich desať kíl. 

Následne opäť desiatky kíl pribral. V roku 2001 bol znovu na odvykačke. Tentokrát kvôli závislosti nielen od Vicodinu, ale aj od metadónu, amfetamínu a alkoholu. Práve v tom čase natáčal film Slúžiť Sáre s Elizabeth Hurley v Texase, keď pocítil intenzívne bolesti v žalúdku. Okamžite letel do nemocnice v Los Angeles a ostal tam. Neskôr po odvykačke povedal, že si nepamätá tri roky z natáčania Priateľov. Uviedol to v jednom z rozhovorov v roku 2016 ako odpoveď na otázku, ktorá epizóda je jeho najmenej obľúbená. „Myslím, že odpoveď je, že si nepamätám tri roky natáčania,“ povedal s tým, že to bolo obdobie medzi treťou a šiestou sériou.

Momentálne sa venuje drogovej problematike a v roku 2013 dostal cenu Bieleho domu Champion of Recovery (Šampión zotavenia, pozn. red.) za to, že otvoril tzv. Perry House, miesto pre abstinentov, ktorý sa nachádza v jeho bývalom dome v Malibu. V roku 2018 absolvoval operáciu brucha a žalúdka, v nemocnici strávil tri mesiace. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Rich Fury/Invision, Profimedia

Tagy: Priatelia Matthew Perry Chandler

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov