Špekulácie skončili! Hviezda Hry o tróny ukázala bruško: FOTO Ruka v ruke s manželom

24.06.2020Herci a herečkyHerečka, známa z megaúspešného seriálu HBO Hra o tróny, si momentálne užíva tehotenstvo. Napriek tomu, že ani jeden z manželov oficiálne nepotvrdil, že čakajú bábätko, bruško sa viac nedá skryť. Tentokrát ju fotografi prichytili, ako sa zamilovane ruka v ruka vybrala na zmrzlinu so svojou drahou polovičkou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rozhodli sa, že budú všetko držať pekne v tajnosti. Na sociálnej sieti síce prispievajú spoločnými fotkami, no nie je to tak intezívne, ako v prípade iných celebrít. Cenia si spoločné momenty i svoje súkromie. Spevák Joe Jonas a herečka Sophie Turner úspešne tajili svoj vzťah celý rok, napriek tomu, že ich občas pristihli na akciách, či na Instagrame jedného z ich priateľov. Utajili aj prvú svadbu a napokoj aj informáciu, či je herečka tehotná, alebo nie. 

Bruško už neskryje!

Toto však už len tak ľahko herečka neutají, aj keď sa jej to doteraz relatívne úspešne darilo. Vo svete paparazzi je to takmer nemožné. Prvé informácie o ich prvom spoločnom potomkovi sa objavili vo februári. Ani jeden z dvojice nepotvrdil, že by bola herečka tehotná. Fotografi pár prichytil v nedeľu počas spoločnej prechádzky. Turner sa už zaguľatila a bruško už neskryje. 

Spolu so svojím manželom sa prechádzali po uliciach Los Angeles. Prechádzku si dopriali potom, čo navštívili tenisové kurty a obaja si zahrali tenis. Po prechádzke si dopriali aj niečo sladké. Spoločne vyrazili na zmrzlinu. Herečka sa celý čas usmievala, hladkala si bruško a pár sa držal za ruky. Zdá sa, že sú zaľúbení aj po štyroch rokoch... Obom to naozaj pristane. 

Oficiálne stále nič nepotvrdili

Prvá informácia, že 24-ročná herečka čaká so svojím manželom a spevákom prvé dieťaťko, sa objavila v polovici februára. Obaja boli podľa kuloárnych informácií zahraničných médií naozaj šťastní, že sa stanú rodičmi. „Dvojica drží veci v tajnosti, ale ich priatelia a rodina sú z novinky vzrušení,“ povedal zdroj magazínu Just Jared. Ďalší zdroj uviedol, že herečka si starostlivo vyberá outfity na oficiálne akcie i v súkromnom živote, aby sa prispôsobila svojmu meniacemu sa telu. 

Odvtedy bolo ticho a nikto sa k ničomu nevyjadroval. Všetko bolo len v rovine špekulácie. Takmer do konca apríla sa hovorilo len o tom, či jej voľné oblečenie svedčí o jej tehotenstve. Prvé fotky herečky, na ktorých už bolo badať bruško, sa objavili pred pár týždňami. Od polovice mája je viac než jasné, že nič potvrdiť ani nemusia. Podľa zahraničných médií by mala herečka rodiť v lete, nie je však známy dátum ani pohlavie dieťatka. 

Tajnostkári

Zoznámili sa netradičným spôsobom. Navzájom sa sledovali na Instagrame a jedného dňa sa z ničoho nič rozhodol Joe Jonas, že herečke napíše. „Len tak z ničoho nič mi prišla správa,“ povedala  neskôr v jednom z rozhovorov Turner. Ich známi ich totiž aj tak chceli zoznámiť, začali si písať a po pár týždňoch sa prvýkrát stretli v Londýne v roku 2016 a začali spolu chodiť. Svoj vzťah tajili celý rok. Občas ich prichytili pri spoločnej večeri a objavili sa na jednej fotke z Halloweena na sociálnej sieti ich spoločného priateľa. Ale to bolo všetko. 

Herečka oficiálne potvrdila ich vzťah o rok neskôr v júli 2017 v rozhovore pre Marie Claire. Priznala, že sú obaja šťastní a že jej Jonas pomohol dostať sa z depresií a zo životnej krízy. O pár mesiacov si spolu adoptovali šteniatko a v októbri 2017 prostredníctvom Instagramu oznámili zásnuby. „Povedala som áno,“ napísala k fotke Turner. Majú aj spoločné tetovanie, ktoré sa začína na zápästí Jonasa a pokračuje na zápästí Turner. 

V máji 2019 sa vzali na tajnom obrade v Los Angeles po Billboard Music Awards. Prítomní na ňom boli ich priatelia, ktorí sa akcie tiež zúčastnili. Jeden z nich však svadbu streamoval, za čo ho potom pár zjazdil, keďže mu nič také nedovolili. Krátko na to sa prvýkrát objavili spoločne po prvýkrát na červenom koberci. Veľká oficiálna svadba bola v júni vo Francúzsku v spoločnosti rodiny a priateľov. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Profimedia, Instagram/Joe Jonas

Tagy: Hra o tróny Joe Jonas Sophie Turner

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov