Hviezda Harryho Pottera má dôvod na radosť: Bude otcom! FOTO Takto to oznámil svetu

10.07.2020Herci a herečkyÍrsky herec Devon Murray (31) je divákom známy predovšetkým svojou postavou Seamusa Finnigana v Harry Potterovi. O tom, že už dávno nie je malý chlapec či tínedžer z čias čarodejníckej série, divákov presvedčí aj jeho najnovšia novinka. Svojim fanúšikom totiž oznámil radostnú správu. Stane sa otcom!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ale ten čas beží. Dnes už 31-ročný herec zo série o Harry Potterovi Devon Murray sa stane po prvýkrát otcom. Radostnú správu o tom, že s jeho priateľkou Shannon McCaffrey Quinn privítajú potomka, oznámil v stredu cez sociálnu sieť. 

Na Instagrame zverejnil fotku detského oblečenia so snímkami z ultrazvuku s popisom "Bábätko Murray - 14. januára 2021!", čím pravdepodobne prezradil dátum očakávaného príchodu dieťatka na svet. K jeho radostnej životnej udalosti mu pogratulovala aj jeho filmová kolegyňa Evanna Lynch, ktorá v Harry Potterovi stvárnila Lunu Lovegoodovú. 

Írsky herec Devon Murray je divákom známy predovšetkým svojou rolou nešikovného spolužiaka Harry Pottera Seamusa Finnigana, ktorému pod rukami večne niečo vybuchlo. Na jeho hlášku z jednotky, ktorá znela "Jedna harfa má sto strún, urob z tejto vody rum!", jednoducho nejde zabudnúť. 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © 2004 Warner Brothers, Instagram

Tagy: Devon Murray

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov