Zverejnili REBRÍČEK najlepšie zarábajúcich hercov: Toto je TOP trojica... Z tých súm onemiete!

13.08.2020Herci a herečkyRebríček najlepšie zarábajúcich hercov tento rok opäť ovládol bývalý zápasník wrestlingu a protagonista série Rýchlo a zbesilo Dwayne "The Rock" Johnson, ktorého príjmy sa za uplynulý rok vyšplhali na 87,5 milióna dolárov. Vyplýva to z poradia, ktoré zverejnil časopis Forbes. Na druhom a treťom mieste skončili Ryan Reynolds a Mark Wahlberg.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Johnson bol na prvom mieste aj pred rokom a tento rok sa na jeho opakovanom triumfe podieľal najmä honorár vo výške 23,5 milióna dolárov za hlavnú úlohu v thrilleri Red Notice, ktorý vznikol pre streamovaciu platformu Netflix. Ďalším veľkým zdrojom príjmov bola podľa Forbes spolupráca s výrobcom športového vybavenia Under Armour.

Aj pre Reynoldsa s zárobky vo výške 71,5 milióna dolárov bola najvýnosnejšia spolupráca s Netflixom - objavil sa nielen v spomínanej snímke Red Notice, ale aj v akčnom filme 6 underground: Tajné operácie. 

Tretím najlepšie plateným hercom bol Wahlberg s príjmami 58 miliónov dolárov, ktorému najviac zarobila rola v thrilleri Spravodlivosť podľa Spensera taktiež pre platforme Netflix. Do prvej päťky finančne najúspešnejších hercov sa vošli ešte Ben Affleck a Vin Diesel. V desiatke sa potom ďalej objavili hviezda indického filmu Aksaj Kumar, Lin-Manuel Miranda, Will Smith, Adam Sandler a Jackie Chan.

Poradie najlepšie platených herečiek zatiaľ Forbes nezverejnil, vlani rebríčku kraľovala Scarlett Johanssonová.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/Photo by Charles Sykes/Invision/AP, SITA/Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, File, SITA/AP Photo/Chris Pizzello

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov