Celebritný babyboom?! Hviezdny pár z Hry o tróny v radostnom očakávaní: Prezradila to táto FOTO

27.09.2020Herci a herečkyCelebritný babyboom? Slávny pár Rose Leslie a Kit Harington zo seriálu Hry o tróny budú rodičmi. Radostnú novinku, že spoločne čakajú svoje prvé dieťa, odhalila čiernobiela fotografia Rose zverejnená v najnovšom vydaní britského magazínu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O chvíľu budú traja. 33-ročná herečka Rose Leslie spolu s 33-ročným Kitom Haringtonom sa stanú rodičmi. Odhalili to čiernobiele fotografie Leslie s tehotenským bruškom, ktorá hviezdi v novom vydaní britského časopisu Make Magazine.

​ 

Leslie a Harington skvele stvárnili milencov Jona Snowa a Ygritte v seriáli HBO Hry o tróny, ktorý získal cenu Emmy. Prvé informácie o tom, že spolu randia, prenikli na verejnosť v roku 2012 a aj po tom pár pokračoval v podnecovaní milostných špekulácií, až kým v apríli 2016 vzťah oficiálne nepotvrdili.

Radostná novinka! FOTO Americká kráska odkryla sladké tajomstvo: Bude to...

Zasnúbili sa v septembri 2017 a potvrdili radostnú správu staromódnym (a veľmi britským) spôsobom, a to prostredníctvom inzerátu v časopise The Times. O necelé dva roky neskôr sa v júni 2019 zosobášili v Škótsku.

Spoločný čas trávia aktuálne v starom kašteli, kde chodia oddychovať

V rozhovore pre Make Magazine Leslie premýšľala o svojich skúsenostiach s Hrou o tróny. "Bol to neuveriteľný zážitok a pre mňa, ako herečku, to určite otvorilo veľa dverí," uviedla tehotná hviezda. V týchto dňoch trávia Leslie a Harington kvalitný čas spoločne vo svojom tudorovskom kaštieli vo východnom Anglicku, ktorý zo žartu nazvala „dom, ktorý postavil Jon Snow“.

"Je to neuveriteľne starý. Máme slamenú strechu, v ktorej je momentálne obrovské hniezdo sršňov. Rád myslím na dom a všetkých ľudí, ktorí tam bývali. Boli šťastní, ako žili?" uviedla Leslie. "Je to úžasná vec, že ​​môžem utiecť na vidiek a oddychovať. Je to veľká výsada byť obklopený zeleňou, spevom vtákov a živými plotmi a našimi nádhernými susedmi. Je to také pokojné,“ dodala budúca mama.

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, Instagram/ursula_lake

Tagy: Kit Harington Rose Leslie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov