Veľké prekvapenie pre komiksových fanúšikov: Jared Leto sa vracia na scénu ako Joker

Jared Leto ako Joker
25.10.2020Herci a herečkyJoker v súčasnosti už patrí k najznámejším záporným postavám nielen samotného komiksového sveta, ale aj toho filmového. Po dlhých desaťročiach si tak našiel svoje stabilné miesto popri takých záporákoch, ako Darth Vader, Hannibal Lecter či Hans Gruber. A teraz sa vracia, no úplne inak, ako si všetci predstavovali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Minulý rok sme sa dočkali fantastického sólového filmu od režiséra Todda Phillipsa s jednoduchým názvom Joker. V ňom sa predstavil Joaquin Phoenix a ukázal svetu najlepší výkon roka, za ktorý získal množstvo cien. Konečne sme mohli povedať, že výkon Heatha Ledgera čoby Jokera bol prekonaný a len málokto tvrdil, že Phoenixov Joker bol zlý. 

Skvelý hudobník a ešte lepší herec: Životná cesta Jareda Leta, ktorý nič nenecháva na náhodu

A ten málokto bol herec Jared Leto.Ten Jokera stvránil v roku 2016 vo filme Suicide Squad. Aj keď ľudia jeho výkon prirovnávali hlavne ku komiksom, kde tento záporák predstavuje šialeného gangstra, všeobecne prevládal názor, že Letove stvárnenie príliš neohrúrilo. Svoju rolu v tom však určite zohralo aj to, že mnoho jeho scén bolo vystrihnutých. 

Podľa všetkého je ale Jared Leto naspäť. Objaví sa totiž v novej verzii Justice League, ktorú chystá Zack Snyder. Celkové náklady pre Snyder Cut sa už vyšplhali na 70 miliónov dolárov. Film bude nakoniec rozdelený na štyri časti, pričom si premiéru odbije na streamovacej platforme HBO Max. 

Zdroj: telkáč 

Foto: Warner Bros. Pictures

Tagy: Jared Leto Joker Justice League

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov