Ryan Reynolds kúpil zabudnutý futbalový klub: Bude o tom dokument!

Ryan Reynolds
17.11.2020Herci a herečkyHollywoodski herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney kúpili za 2,5 milióna dolárov waleský futbalový klub Wrexham. Tím hrajúci piatu najvyššiu anglickú súťaž chcú pozdvihnúť a svoje snaženie chcú ukázať v televíznom dokumente.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kanadský herec Reynolds je hviezdou komiksových filmov Deadpool a jeho priateľ McElhenney sa preslávil ako autor a herec televízneho sitcomu It 'Always Sunny in Philadelphia. Klub kúpili od združenia fanúšikov, ktorému patril od roku 2011.

Hollywoodski herci popísali Wrexham ako "spiaceho obra". Sľúbili, že ho vrátia do Anglickej futbalovej ligy, ktorá združuje druhú až štvrtú najvyššiu súťaž, a zaviazali sa zvýšiť kapacitu desaťtisícového štadióna Racecourse Ground.


Mohlo by vás zaujímať: Zverejnili REBRÍČEK najlepšie zarábajúcich hercov: Toto je TOP trojica... Z tých súm onemiete!


"Možno, že ste nikdy nepočuli o Wrexhame, Racecourse Ground alebo (sponzorovi) Ifor Williams. Ale budete počuť," povedal Reynolds v krátkom videu oznamujúcom prevzatie klubu.

Wrexham bol založený v roku 1864 a patrí k najstarším klubom na svete. Pravdepodobne najslávnejší okamih zažil v roku 1992, kedy porazil v treťom kole Anglického pohára vtedajšieho úradujúceho majstra Arsenal.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP Photo/Charles Krupa, file

Tagy: Ryan Reynolds Rob McElhenney

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov