Obrovské telo aj srdce! Jason Momoa prekvapil chlapčeka (7) bojujúceho s rakovinou: Dojímavé VIDEO

24.11.2020Herci a herečkyUkázal obrovské srdce... Americká hviezda Jason Momoa prekvapil superfanúšika Aquamana Dannyho Sheehana, ktorý už takmer štyri roky bojuje s rakovinou. Po tom, čo videl Dannyho video a nadšenie, keď odbaloval darček v podobe hračky Aquamana, mu zavolal cez videohovor.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Krásny zvonka aj zvnútra! Reč je o slávnom hercovi Jasonovi Momoa, ktorý ukázal, že srdce má na správnom mieste. Keď Momoa uvidel video, na ktorom sedemročný chlapček Sheehan zápasiaci s rakovinou rozbaľuje darček superhrdinu a so vzrušením a kričí „Milujem Aquamana!“, rozhodol sa, že svojmu veľkému fanúšikovi zavolá cez videohovor. Časť svojej konverzácie zverejnil na Instagrame.

Sedemročný chlapček Sheehan bojuje so vzácnou a agresívnou formou rakoviny mozgu nazvanou Pineoblastón už od januára 2017. "Takže, chcel by som sa poďakovať komunite, priateľom a rodine na Instagrame, že ma oslovili a ukázali mi tohto krásneho chlapca Dannyho, ktorý prechádza chemoterapiou a má rakovinu," napísal Momoa na Instagrame, pričom v jeho instagramovom príbehu zverejnil link, cez ktorý mu môžu ostatní pomôcť či prečítať si viac o jeho príbehu. 

"Nikdy som si nemyslela, že sa to stane, a potom sa to stalo! Za deň sme mali správu, že sa Jason chce rozprávať s Dannym. Bolo to neskutočné," uviedla Dannyho mama Natalie Shaw Sheehan, ktorá zverejnila video tešiaceho sa syna z postavičky Aquamana. Tá pre portál Insider povedala, že synovi nič neprezradili a len mu naznačili, že by ho mohol Aquaman osloviť, keďže video jeho radosti sa stalo virálnym. 

Stránka na Facebooku venovaná Sheehanovi, ktorú vedie jeho matka, reagovala na videohovor predstaviteľa obľúbeného superhrdinu viac než kladne. „Ďakujeme, že ste uskutočnili tento hovor a že ste z Dannyho urobili najšťastnejšieho malého chlapca vôbec - už sa nevie dočkať, až bude jazdiť na delfínoch s #Aquamanom!!. A obrovské poďakovanie patrí všetkým, ktorí zdieľali video D (Dannyho) a umožnili zdanlivo nemožné stretnutie s jeho superhrdinom! Srdce mamy srší radosťou, vďačnosťou a láskou," napísala na sociálnej sieti matka Dannyho. 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: SITA/Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, Repro foto Instagram/prideofgypsies; Video: Instagram/prideofgypsies, Facebook/4TheLoveofDanny

Tagy: Jason Momoa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov